SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Witam wszystkich. Od dluzszego czasu przegladalem to forum jako osoba niezalogowana...az do dzisiaj:)
Panowie trenuje od czterech miesiecy. Cztery dlugie miesiace zrzucania wagi:) Diete na redukcje kupilem u dobrego fachowca kulturysty..zdobywajacego mistrzostwa itp. Ale wlasnie kupilem za dosc ciezkie pieniedze.:/ Z efektow jestem b. zadowolony bo zrzucilem 15kg i duzo fatu. A teraz chcialbym isc na mase..tylko ze jak zonie powiedzialem ze chce kupic diete na mase to lepiej wykropkuje...........
Znalazlem jedna diete na necie i prosilbym o opinie co o niej sadzicie.. Moze o cos o mnie
wiek 29 lat, wzrost 178,waga 80kg, tendencja do tycia umiarkowana, cwiczenia na mase to 3-4 dni w tygodniu. Praca na nogach 8 godz +dwojka dzieci po pracy(w sumie jak w pracy Dorzucam zdjecie..dopiero poczatki takze prosze o wyrozumialosc:)

Śniadanie
- 75 g chudego sera twarogowego
- 75 g płatków owsianych
- 100 g mleka 3,2%

Drugie śniadanie
- 150 g serka wiejskiego
- 1 cały banan

Obiad
- 50 g kaszy jęczmiennej
- 50 g kaszy jaglanej
- 150 g piersi z kurczaka

Posiłek przedtreningowy
- 100 g brązowego ryżu
- 100 g łososia
- 50 g marchewki

Posiłek potreningowy:
Bezpośrednio po treningu:
- shake białkowy

Do godziny po treningu:
- 100 g kaszy pełnoziarnistego makaronu
- 150 g piersi z indyka

Kolacja:
- 150 g chudego twarogu
- 50 g siemienia lnianego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak jużKoniu napisał, dieta to gotowiec przygotowany dla kogoś, nie dla Ciebie.
Wylicz zapotrzebowanie (ja też jeszcze trochę bym poredukowała) i tutaj nie chodzi o ilość kg, bo kilogramów może spać 2-3, a jakościowo ciało będzie prezentowało się lepiej.
Natomiast tutaj kwestia zapotrzebowania (wylicz, wrzuć co udało Ci się ułożyć i wtedy będzemy myśleć dalej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Udalo sie:) troche chyba malo kalorycznie wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Niestety nie widać zrzutu z potreningu(klikając w edycję Twojego postu wygląda na to, że nie dodałeś), wrzuć go jeszcze raz.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2016-05-24 23:10:57

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
dietka









Zmieniony przez - radek0105 w dniu 2016-05-24 23:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
dopiero przeczytałem pierwszy post - jeżeli jest do gotowiec, nie rozpisany bezpośrednio pod Ciebie, to niestety taka dieta jest niewiele warta. Plan rozpisz sam, obliczając na początku zapotrzebowanie i konfrontując je z tym jak jadłeś do tej pory przyjmij wartość mniej więcej uśrednioną, a następnie rozpisz plan diety. Zapotrzebowanie policz tym wzorem:
https://www.sfd.pl/-t276436.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Kalorycznosc na redukcji mialem 2200 w dni treningowe 1700 w wolne..gdzie bialko bylo 1.8/kg wegle 2.8/kg tluszcze 0.9/kg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
I w jakim czasie odnotowałeś ubytek 15kg masy ciała? Jak przy tym zachowywały sie pomiary? Ile wychodzi Ci kcal ze wzoru? Generalnie osobiście nie szalałbym z kcal, bo tłuszczu jeszcze masz, jednak 2500 kcal wydaje się mała ilością.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Mowisz zeby jeszcze redukowac...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Osobiście bym jeszcze podciął, jednak akurat ja, w mojej pracy jestem bardzo "zboczony" i wymagający pod tym względem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
najgorzej oczywiscie z tym brzuchem..reszta ku mojemu zdziwieniu poszla do gory tzn bic, tryc..tzn w obwodzie. Nic lepiej posluchac kogos madrzejszego w tych sprawach..zredukujemy dalej. ile kg jeszcze podciac Twoim zdaniem..? Moglem do pasibrzuchow dolaczyc:)



Zmieniony przez - radek0105 w dniu 2016-05-24 23:31:54

Zmieniony przez - radek0105 w dniu 2016-05-24 23:37:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DLA 10 LETNIEJ DZIEWCZYNKI

Następny temat

Dżem

WHEY premium