SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny:D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
Może mi ktoś spojrzeć na jeden dzień diety..kaloryczność codziennie ta sama i jeszcze chciałem się dowiedzieć czy w dni treningowe liczyć ten posiłek odrazu po siłowni czyli CARBO+BIAŁKO??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1859
Tak liczymy normalnie. :)

Dieta wygląda porządnie, ale brakuje mi tu ryb. Do posiłku nr 3 wrzuciłbym jakiś brokuł czy szpinak. I zamiast w 3 posiłkach oliwę z oliwek to do pierwszego wrzuć np. orzechy włoskie jako źródło zdrowych tłuszczy :)

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
O to chodzi że to jest jeden dzień diety, nie lubię monotonii tak że ryby takie jak makra wędzona , świeża , dorsz, tuńczyk są w posiłkach :D i orzechy itp też jest tego sporo tak że spoko :) Dzięki za odpowiedz ..:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
A no i warzywa są w każdym posiłku ale ich nie liczę :) pozdr..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1859
Skoro jest tak jak mówisz to dietka jak ta lala. :)

powodzenia. :)

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
Ja jestem zdania ze nie powinno sie laczyc tluszczow z weglowodanami, a szczegolnke w kazdym posilku.
Ja bym dal tylko w 1 i ostatnim.

A tak.wogole to jak mozna stwierdzic czy jest dobra jak nie napisales nic o sobie.



Zmieniony przez - ArvaL w dniu 2014-05-02 15:41:48

Zmieniony przez - ArvaL w dniu 2014-05-02 15:43:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
To co niby mam dać to dwóch posiłków po 70 g tłuszczu.. to się mija z celem, chyba że na redukcji bo nie trzeba podbijać kaloryczności diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1859
A ile btw wychodzi Ci tu na kg masy ciała? :)

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
2,5 białka, 6,8 WW , i ok 1,7 Tłuszczu..
Moja waga to 80kg wzrost 190 cm.. Trening siłowy 4 razy tygodniu + do tego praca całe 8h na nogach jedynie co przerwa a tak to chodzenie po hali, kiedyś sobie włączyłem krokomierz to przez jedną godzinę zrobiłem 2,5 km :D hehe i do pracy jeżdżę na rowerze czyli 2 razy 20 min i na siłownie 2 razy 10 min też na rowerze.. to wychodzi:
-4 razy Dni treningowe - 60 min rower
- 1 dzień nie treningowy - 40 min rower
- i sobota co dwa tygodnie - 40 min rower a co dwa tygodnie wolne
i niedziele wolne :)
tak że trochę tego jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1859
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

- nigdy w posiłkach nie łączymy węglowodanów w dużych ilościach oraz tłuszczy (tyczy się to głównie tłuszczy nasyconych).

czyli wszystko gra. :)

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 995
Dzięki za linka :D i wszystkie informacje :D przyda się wszystko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + ćwiczenia a efektów brak

Następny temat

Zapotrzebowanie!

WHEY premium