SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ewentualnej poprawy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1514
Witam chciałbym poradzić się ekspertów co mogę zmienić w diecie.
Ostro zasowam ostatnio żeby zredukować namiar tkanki tłuszczowej i do tego chciałbym mieć dietę też dopięta w miarę dobrze żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Moje dane :
Wiek:26
Waga:86
Wzrost: 180
Pas: 98

Cel. Redukcja tkanki tłuszczowej.

Ponizej moja własna dieta chce się dowiedzieć co poprawić.
Śniadanie 6
Mleko 2% garść płatków owsianych garść rodzynek i żurawiny.

Pierwszy posiłek 10
130 g piersi 50g ryżu gotowanego pomidor pół papryki. Do tego połowa jabłka i połowa pomarańczy/grejpfrutu.

Drugi posiłek 14
Drugi posiłek
130 g piersi 50g ryżu gotowanego pomidor pół papryki. Do tego połowa jabłka i połowa pomarańczy/grejpfrutu.

Trzeci posiłek 18/19
100g ryżu/kaszy/ziemniaki
250g mięsa z kurczaka/ mięso wieprzowe
Do tego jakiś ogórek bądź sałatka do obiadu.

Godzina 20
W dni nie treningowe 30 min biegania
W poniedziałek, środa, piątek siłowania po treningu 20 minut aerobów rowerek / bieżnia.

Godzina 22
Bana serek wiejski / jogurt naturalny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jadłospis do analizy wrzuć w formie jak niżej, razem z ankietą działu
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1514
Myślę nad dodaniem 1/2 jajka gotowane na miękko na kolację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
„ Myślę nad dodaniem 1/2 jajka gotowane na miękko na kolację.”
————/ nic nam to nie mówi .
Wstaw dietę wg wskazówek jw
Na dzień dobry poczytaj o zbilansowanej diecie . W rozkładzie makroskładników na początek przyjmujesz białko 2 g , tłuszcze 1-1,5 g na kg masy i reszta kalorii z węglowodanów. Ty natomiast praktycznie nie masz tluszczy w diecie . Tłuszcze należą do głównych składników pokarmowych, obok białek, węglowodanów i witamin. Związki lipidowe są niezbędne do życia i pełnią w naszym ciele wiele ważnych funkcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Witaj,
Zaczynając na szybko śniadanie jak dla kobiety która wierzy że jak zje płatki z mlekiem to schudnie i kolacja jak dla dziecka. Zaczni od wyliczenia wartości, w jadłospisie uwzględnij ryby jak śledzie, łosoś czy makrele. Doczytaj i wróć tutaj oraz zrób tak jak pisaliśmy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Aby sprawdzić dietę musimy wiedzieć dla kogo ona jest. Wypełnij ankietę działu, zamiast zastanawiać się nad jajkiem.

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatrzymanie wody w organizmie

Następny temat

Od razu z redukcji na masę ?

WHEY premium