SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
Ooo wlaśnie Flex dobrze że mnie nakierowales! Wypadły mi z głowy probiotyki czosnek zenszen coś teraz zakupie na ile portfel pozwoli heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76046 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
Oo o tych to już w ogóle nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
W maju bylem u Endo robiłem tsh wyniosło 4.7 norma do 5( z tym że byłem w trakcie redukcji więc hormony mogły być troszeczkę zaburzone)pod koniec redu miałem 2300kcsl więc podniósł mi z 75mg do 100 ... Od czerwca gdzieś zacząłem podnosić kcal i wchodzić pomalutku na masę teraz zrobiłem badania znowu czyli we wrześniu i TSH 4,5 nieduża zmiana a jem 4000kcal codziennie minimum i na tym pomalutku zacząłem dooeiro rosnąć z tym że to 4000kcal siedząc na dupie prawdopodobnie mam taki metabolizm... Teraz waze kilka kilo więcej ale on się mnie pyta czy nie przytyłem...i dał dawkę znów podniósł 125mg przeciez ja będę tył chodzi mi o to żeby tych bo jestem na masie wieksZa dawka czyni mnie że ja dalej będę musiał więcej jeść.....i nie wiem co robić... Ile można w nieskończoność podnosić czy za krótki okres żeby hormony powróciły czy co tu zrobić..
Brać 125..i dalej więcej jeść.. czy jak ćwiczę i będę cwiczyl i będę na masie cały czas teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
Swoją drogą dawniej chociaż badal ft4 teraz ani tego tylko magnez cholesterol takie pierdoły sam nie wiem co zrobić czy nie iść i nie dobadac się samemu zrobić całą trójkę tarczycowa tak jak się powino...badać haha a dzisiaj 37.2 miałem przed wejściem zaraz mi koronę wynajdą swoją drogą często miałem ponad 36.6 nawet jak zdrowy bylem no ale....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
Dziwna sprawa jeszcze sie pyta to czy nie przytyłem hah kiedyś ważyłem 95kg sam tłuszcz niezwracałem uwagi co jem i nie ćwiczyłem nic.. a nie brałem tyle leku co teraz i to coraz wiecej biore ćwicząć i jedząc lepiej i waząc mniej no jaja u mnie to cos odwrotnie dziala... haah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
Dobra już wszystko obmyslilem pomyślałem że w końcu nie ma co zwiększać leku zjem te 100 bo mi zostało na przeszło miesiąc zwiększyć zawsze idzie...w dodatku samo TSH o niczym nie świadczy bo trzeba mieć co najmniej trójkę tarczycowa zbadana wybiorę 100 letroxu i ewentualnie potem sobie zrobię badania całej tarczycy prywatnie. Narazie trochę muszę się liczyć z pieniędzmi A tymczasem zadbam jeszcze o lepszą np suplementacje i dietę np trzeba zacząć suplementację witaminy D3 nigdy za wysoko jej nie miałem wręcz niedobór a pasowałoby by mieć około górnej granicy bo jest bardzo ważna w pracy tarczycy i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1694 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38674
Dawno się nie mierzyłem i nie ważyłem przeszło miesiąć w sumie to dobrze przestałem obesyjnie się mierzyć i patrzyć czy już podlało czy nie

ostatnie wymiary jakie robiłem to ok miesiąc temu

Drugi pomiar obok z dzisiaj

Obwód pasa:78cm 80
Klata:102cm 105
Waga 74,5kg dzisiaj 78 (ale waga to waga..)
Bic: 38cm ok 39 już blisko
Przedramie: 30 31

Chyba idzie w dobrym kierunku? Dodatkowo no widać zmiany w lustrze... jakieś szczegóły są no i progres na treningu jest
Mimo że kiedyś sie przestraszyłem że się zatrzymałem progresowo ale szedłem dalej i zacząłem dodawać powt.. a nie kg czyli jak nie kg/ to powt dodaje co trening więc cały czas do przodu


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-09-07 11:12:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 545 Napisanych postów 1472 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20887
Obsesyjne sprawdzanie czy idzie do przodu to wszystko, jak ja to znam


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2020-09-07 13:57:34

Siła ponad wszystko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TŁUSZCZ ZABIJA MIĘŚNIE ?-WAŻNE PYTANIE

Następny temat

Jak podnosić BTW,

WHEY premium