SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamiosL - przygotowania

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 147826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Szczęście, że "tylko tyle"
Nie będę się nawet wypowiadał o sprawcy, ale trzymam kciuki byś szybko wrócił i zapomniał, wyczyścił psychikę!
Dawaj tu często znać jak tam idzie.

PS: Przy takiej formie wiele nie ucieknie, głowa do góry!
Ale rozumiem Twój ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Jak tam w ogóle?
Jak się czujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870979
Sam musiałem 2 tyg leżeć w szpitalu, na 2 miesiące przed zawodami, więc uwierz - wiem jak się czujesz. Ale wiedz też, że wrócisz mocniejszy, a spadki odrobisz w moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Czym bliżej końca tej całej "przygody" tym samopoczucie i myślenie lepsze. Nie mogę się doczekać powrotu, ale nie robię też tego na siłę, nie chce sobie zrobić niepotrzebnie większego problemu. Przeleżałem tyle to pare dni mnie nie zbawi

W piątek mam kontrole, biore teraz jakieś tablety, ale właśnie póki co przepisane do 04.08. Czuję się dobrze i jestem dobrej myśli. Jak nie będzie pogody to może już w sobote odwiedze siłownie. Jeśli jednak na weekend bedzie jak teraz to z pewnością uderzam nad jezioro/basen i jeszcze te dwa dni sobie dychnę, a od poniedziałku ruszę.

Odnośnie tego ja to teraz wygląda - jem jak Kowalski. Oczywiście więcej niż śniadanie, obiad, kolacje bo o trzech posiłkach bym nie wytrzymał Forma ucierpiała, bardzo chociażby z tego względu że ostatni raz trenowałem ponad dwa tygodnie temu, a dzień z trzymaniem michy był przed wyjazdem nad morze na którym pozwalałem sobie na co chciałem. Ale oczywiście żadnych wyrzutów nie mam, psycha na miejscu. Co stracę to odrobie, a obecnie robię (jem) to na co mam ochotę kompletnie niczym się nie przejmując
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Najważniejsze że wszystko już na dobrej drodze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Byłem dziś u lekarza i... na siłowni Po kontroli dostałem nakaz odstawienia leków i zgodę na wysiłek fizyczny. Zrobiono mi badania i stwierdzono, że zmian nie ma. Nic się nie powinno wydarzyć złego bo jakby miał jakiś guz powstać to już by jego zalążki były.

Po dotknięciu sztangi czułem się dziś jakbym wygrał milion dolarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887389
Bardzo dobre informacje! To teraz powoli mozesz wracac do siebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Miałem to samo uczucie gdy mogłem w końcu robić górne partie po naderwaniu klatki

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dziś jeszcze jem, głównie lody Jutro rano postaram sie zrobić foty. Zobaczycie wersje Damiana ulanca ponad dwa tygodnie bez diety i treningu nie mogły sie dobrze skończyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Zaraz ulańca :P Na insta widziałem że jest bardzo ale to bardzo przyzwoicie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja droga do MPJ 2017

Następny temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

WHEY premium