SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamiosL - przygotowania

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 147503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dokładnie. Bzyku często dawał filmiki z tego co kojarze robiąc na czymś takim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czyli po prostu triceps press

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dokładnie tak.

Znów mam trochę zaległości, ale dziś też ich nie zdąże uzupełnić... Zaraz jadę na impreze firmową do Inwałdu. W czwartek byłem na szkoleniu które jak się okazało było połączone z urodzinami szkoleniowca... Skończyło się jak pewnnie wiecie - zjedzeniem torta, ciasteczek i ciastek :-/ Wczoraj też słabo, po za standardowym żarciem z michy na koniec poleciało 7 kromek chleba z szyną, serem i pomidorem + małe Prince Polo Dzisiaj też nie wiem jak to będzie wyglądać, michy trzymać nie będę, będę korzystał z tego co na miejscu. Za często sobie ostatnio pozwalam, będzie trzeba minicuta wrzucić za niedługo bo lipton...

Strasznie kijowa jakość tych fot wyszła, nie wiem skąd taka biała poświata, światło pewnie zdupione.







Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-08-26 07:14:49

Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-08-26 07:16:34

Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-08-26 07:17:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dobra, już wiem, miałem zaparowany aparat w telefonie

Co do ostatnich dni... to był ciężki weekend W piątek impreza firmowa, na której się zaczęło. Do niej więcej 14:00 było git, rano trening nóg, posiłki fit, a potem... wpadł obiad w knajpie z piwem i poszło. Co chwile wlatywały lody ( mieliśmy za free, z Carte d'Or, ), piwo i żarcie z grilla - kiełbasa, karkówa, kaszana i inne. Po imprezie która trwała do 21:00 wylądowałem u siebie na mieście w klubie. Do 4 rano driny, w nocy na powrocie do domu dwa kebaby. W niedziele wstałem ledwo żywy, zjadłem domowy obiad, potem 1.5L lodów, na noc dwie zapiekanki z Żabki + od groma batonów. Wnioski? Nie podoba mi się taki styl życia, wolę kure z ryżem z siłownią %)) Nigdy więcej! A tak poważnie to spędziłem spoko weekend ze znajomymi, nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak pobawiłem, o piciu alko nie wspominając bo nawet na Sylwka/urodziny u mnie zawsze symbolicznie od paru lat. Nie żałuje, sporo jestem w plecy, ale przede mną jeszcze 100x tyle czasu, po pewnym czasie pójdzie w zapomniane i ślad nie zostanie.

Od dziś minicut. Fotki będę się starał wrzucać co sobotę rano. Ile będzie trwać - nie wiem i będę chciał się zdać na Was - jak uznacie, że wystarczy to skończę. Samemu siebie mi ciężko ocenić i zawsze podchodzę do siebie za bardzo krytycznie,

Na start:

Siłowy - 5x week
Cardio - 5x 30 minut

DT:
B: 250g
WW: 320g
T: 40g

DNT:
B: 250g
WW: 180g
T: 60g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wrzuć fotki jutro/pojutrze, to Ci napiszę, że już wystarczy
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Skoro nie pamiętasz kiedy ostatnio było co pite czy pobawione, to najwyższa pora, że to się stało Reset i sam widzisz, że humor dobry, a i motywacja do czynienia postępów.

A pomimo zaparowanego obiektywu widać masę szczegółów i suchość- za wiele się to u Ciebie na sylwetce nie odbija Takie grzeszki o jakich piszesz to nie grzeszki. Oho minicut- to tak z tydzień maks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
BzykuDG
Wrzuć fotki jutro/pojutrze, to Ci napiszę, że już wystarczy


Myślę Bzyku że z 3-4 tyg. polecę. Może nie będę ścinał mocno kcal więc tak lajtowo. Akurat mi się mostek skończy i sobie ruszę z masą.

PS. Panowie, dacie namiar na jakąś sprawdzoną johe? Nigdy nie brałem, nie interesowałem się i nie wiem gdzie się pokręcić wokół tego
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja droga do MPJ 2017

Następny temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

WHEY premium