SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DamiosL - przygotowania

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 147517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
07.07.2017r

Dobra, a więc pierwszy dzień budowania masy za mną! Jak dobrze było sobie zjeść jajecznice na maśle klarowanym Tłuszczy tak jak mówiłem dołożyłem. Trening już pierwszy z nowego planu. Póki co ciężary oczywiście zachowawcze bo muszę wyczuć je najpierw. Dziś z dużym zapasem. Cardio też ograniczam. Ogólnie u mnie zawsze jakaś zmiana czy to diety czy treningu to dodatkowy kop - motywacja i chęć działania na 101%! Wziąłem dziś pierwsze porcje BCAA i Extremalla. BCAA w smaku mega ( przypominam - mam tropikalny )! Extremall - 7g wrzuciłem. W związku z tym, że to moja pierwsza dawka chyba od ponad pół roku jakiegoś preworkout'u mogę napisać tak: pobudzenie, pompa, skupienie - 6/5 Wszystko czego oczekiwałem od przedtreningówki dostałem!


Trening - Klatka+Biceps+Brzuch+Cardio


WL RAMPA8 90kg + regres
Wyciskanie skos + Smith 15x60kg/10x70kg/8x75kg/6x75kg
Wyciskanie z dołu Hammer 20/15/12/10
Rozpiętki maszyna 15/12/10

Uginanie ze sztangą 20x35kg/15x40kg/10x45kg/8x50kg
Młotki 10x16kg/8x16kg/7x18kg
Modlitewnik maszyna 15/12/10

Spięcia na maszynie - 20/15/12/10
Unoszenie nóg w zwisie - 15/12/10

Cardio 30 minut, bieżnia 12.0-15.0%, 5.5km/h

Dieta

1. Jajecznica na cebulce + warzywa


2. Whey Pudding + płatki jaglane + płatki śniadaniowe + truskawki + banan + jabłko


3. Kurczak + ryż basmati + warzywa


4. Kurczak + warzywa + wafle ryżowe z dżemem i masłem migdałowym


5. Omlet owsiany z marchewką + truskawki + kiwi + jogurt grecki 0% tł.+ masło migdałowe


Suplementacja

Wit C. - 2g do śniadania i kolacji
Omega 3 - 2s go śniadania i kolacji
WPC, Kazeina - według makro
BCAA 2:1:1 - 20g podczas treningu
Extremall - porcja przed treningiem
Probiotyki - 2kaps. do śniadania o kolacji
ZMA - porcja do kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No to się cieszę, że Ci Extremall podszedł. Szczególnie, że
wziąłeś taką dawkę, że prawie nic

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Widziałem, że mnie mała "pokopie" temu nie chciałem przeginać od razu Zobaczymy na ile działanie osłabnie na przestrzeni tej puchy.

Mocno zbrylony ten Extremall dostałem. Praktycznie całość to ciało stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie narzekaj, nosa tym pudrować nie będziesz . Dla mnie cały czas optymalnie było 2 miarki. Przy 3 już było mocno!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Noga bokiem zayebista!
No to piona, też zaraz wskakuję na masę i już widzę te nowe możliwości kulinarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ja extremall też bardzo miło wspominałem, miałem 2 razy na testy kilkanaście porcji łącznie

za to dziś spróbowałem https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html no i rewelacja, smakowo chyba najlepsza przedtreningówka jaką piłem,

działanie też swietne, chociaż u mnie wiadomo na razie to nie jest żadne trenowanie i opinia nie jest do końca obiektywna (bo po takiej przerwie od treningów w sumie bez niczego jest fajna pompa i uczucie, ktorego brakowało od dawna ) , tylko jakieś smieszne ciezary lub cwiczenia z ciezarem ciala a tak mnie spompowało jak nie wiem pobudzenie w sam raz, wczoraj troche %% polecialo, rano dosc srednio sie czulem , a po wypiciu zaraz była energia i pełne skupienie na delikatnym fbw + interwałach

mam jeszcze 3 porcje z testu , wiec opinia poleci tutaj, warto sledzic bo to najnowsza przedtreningowka z AN i na razie mało opinii https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_ALLNUTRITION_Pro_Series,_Protein_Wafer,_SFD_Power_Shot-t1150386.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ps. dołącz do naszej grupy na FB jak jeszcze Ciebie tam nie ma, tak samo zapraszam wszystkich, którzy podglądają bloga do tego aby stworzyć wspolnie elitarną ekipę ;)
Przy okazji zapraszajcie też znajomych, których nie ma na SFD, bo jest taka opcja aby dodawać ich do grupy:
https://www.facebook.com/groups/1930328057252019/?fref=ts
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Banan, Extremall truskawkowy mi też mega podchodzi. Pierwsza przedtreningówka którą pije ze smakiem i mógłbym doić jak zwykły napój Na SFD Expert jestem obecny!

08.07.2017r

Cześć! 2 dzień masy za mną. Dziś wypadło mi na trening pleców. Standardowo, jak to w weekend, po śniadaniu. Oceniam trening na średnio udany... Ale to chyba przez to, że też średnio się wyspałem. Nie mogłem długo zasnąć, a potem jak już się udało to co chwile coś mnie budziło. Tak czy owak rano się zebrałem, wziąłem Extremalla i heja zrobić swoje. Zrobiłem dziś jedno ćwiczenie podpatrzone ostatnio u Mariana - weszło elegancko! Podczas cardio już padałem z sił, dosłownie czułem jakby zaraz miał zejść więc skończyło się na 20 minutach. Dieta - trzymam! W drugim posiłku taki mix węgli bo akurat kończyło mi się opakowanie każdego produktu i nie mogłem nazbierać ustalonej ilości ww więc dosypywałem. Skończyło się na tym, że musiałem użyć trzech źródeł

Trening - Plecy+Cardio


Wiosło sztangą nachwyt RAMPA8 (90kg) + regres
Wiosło T-Bar jednorącz 15/12/10/8
Ściąganie uchwytów Hammer 15/12/10/8
Ściąganie uchwytu V do klatki 12/10/8
Narciarz 15/15/12/10

Cardio 20 minut, bieżnia 12.0-15.0%, 5.5km/h

Dieta

1. Jajecznica na cebulce z wędzoną piersią z kurczaka + warzywa


2. Whey Pudding + kasza jaglana + ryż basmati + kasza manna + płatki + truskawki + banan + jabłko


3. Kurczak + ryż basmati + olej kokosowy + warzywa


4. Kurczak + makaron pełnoziarnisty + masło migdałowe + warzywa


5. Omlet owsiany z marchewką + truskawki + maliny + jogurt grecki 0% tł. + masło migdałowe


Suplementacja

Extremall - 6g przed treningiem
BCAA - 15g podczas treningu
Wit C. - 2g do śniadania i kolacji
Omega 3 - 2s go śniadania i kolacji
WPC, Kazeina - według makro
Probiotyki - 2kaps. do śniadania o kolacji
ZMA - porcja do kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
To od mariana to T-bar jednorącz zgaduję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Oczywiście, to z którego nagrał filmik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja droga do MPJ 2017

Następny temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

WHEY premium