SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT TechAvi

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 72901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Ale to jest konkurs czaisz?Test sponsorowany i dostales szanse zeby poprowadzil Cie trener itd organizatorzy wymagaja regularnych wypisek to nie jest zwykly dziennik w ktorym mozesz pisac sobie kiedy chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Serio? Aż taki to ja głupi nie jestem. nie w tym sens chodzi mi że czasem brakuje czasu na wypiskę bo mam dużo do zrobienia,święta i inne. mam zamiar prowadzić go normalnie w tym rzecz.

Chodzi również o to czy jeżeli ma jakiś problem ze czasem wypadną ciężkie dni a wypiski nie dodam, a dałem z siebie wszystko bo już myszki nie dam ruszyć to wiesz, po prostu często bywam zmęczony ale postaram się od nowego roku już to opanować i kupić coś na pobudzenie jak i na sen.


Wypiska 30.. i jutro filmik jak montujemy drążek, i możliwe ze zrobię trening.






Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2013-12-26 23:15:47

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
chodzi o to, ze w poprzedniej edycji sam wytykałeś, ze ktos prowadzi dziennik slabo, ze nie daje regularnie wypisek itp itd, a robisz to samo

dokladnie to jest konkurs, i oceniamy dwojke a nie trenera i podopiecznego pojedynczo.


nikt nie kaze ci byc 24h na dobe na forum.
ale to nie jest pojedynczy incydent tylko wrazenia ogole z tego dziennika.


reklamowales sie jako solidna firma, wiec postawiles sobie poprzeczke wysoko, a okazalo sie, ze z tych 4 dziennikow obecnie prowadzisz najslabiej.


tyle w temacie i niech da ci to do pomyslenia,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Zgodzę się jeżeli chodzi o wypiski i inne, ale dla mnie liczy się progress i inne rzeczy które postanowiłem "zostawić" specjalnie dla konkursu ITe wie jakie, Dużo powiedzieć nie mogę,tylko tyle ze mam nadzieje ze od stycznia będzie lepiej.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
miejmy tez nadzieje

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-12-27 11:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
w końcu " postanowienia noworoczne "

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
duzo ludzi ma postanowienia noworoczne przed nowym rokiem , potem zapominaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Dokładnie , postanowienia noworoczne co to takiego ? tego nie ma jak ktoś chce coś zmienić / poprawić to robi to jak najszybciej może :D . A co do dziennika TechAvi każdy z nas też ma problemy i sporo spraw do załatwinia , nauke , prace , dzieci co niektórzy ale jakoś trzeba sobie radzić , nie że sie czepiam ale kto sie konkursu podejmował ten że tak powiem z ręką na sercu potwierdzał że jednak będą regularne wypiski bo jest jednak to rzecz obowiązkowa ja też czasem nie mam czasu i dlatego naprzykład nie podjołem sie projektu masa bo nie byłem pewnien a sprawy nie chciałem zawalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tylko, ze ten miesiac juz jest ostatnim konkursowym konczymy wraz z tym rokiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i oczywiscie bedziemy startowac niebawem z czyms nowym

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2013-12-27 15:53:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[coś w stylu bloga] zejście z wagi do max 95 do końca roku ! moywacja dla innych

Następny temat

DT TheGladiators

WHEY premium