SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Rudka898 Do celu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Ktoś tu z batem stoi nad Tobą? Donos na Twą osobę odebrałam i poczułam się zwabiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Witaj

Mis stoi nade mną z malutkim bacikiem :) a co ów donos zawierał ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
CześcRudka, podlągam jak zawsze,

Co do formy, to gdyby każda zabiegana młoda mama miała taką figurę jak Ty, to świat byłby piękny :D

Podglądam i kibicuję,

Kiedy się spotkamy W FF? :)

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
16.08 DT

Poszła klatka i tric
3x15 jednak :)

1. Pompki szeroko
8,6,6 robię tylko do momentu kiedy obie strony idą równo, następne powtórzenia byłyby możliwe, ale nie chcę pogłębiać różnicy między prawą a lewą stroną. Prawa silniejsza. Głowa ma być podniesiona, czy normalnie patrzeć w podłogę?
2. Wyciskanie skos
4,5,4 przyzwyczajona do sztangi jestem, jakoś nie czuję tego
3.Rozpiętki
2,3,3 tu super, może nie super technika, ale czułam tego cyca, mogłam go porządnie ścisnąć
4.Wyciskanie sztangi wąsko
10, 10, 8 (łamana) chyba lepiej z łamaną, ale i tak dopiero pod koniec poczułam tego tricka, paliło
5.Prostowanie ramienia
2,2,2 elrgancko weszło, każda końcówka serii mnie wtykrzywiała
6. Prostowanie na wyciągu
1 stos/1/1 (13) tu już ręce odmawiały posłuszeństwa pod koniec, bolało

+ ćw na diastasis + vaccum
Vaccum na pełny żołądek to bardzo zły pomysł, po kolacji zrobiłam, a w nocy nie mogłam spać, bolał mnie żołądek :/




Olinka dziękuję za miłe słowa

staram się być w pon, wtorek, czw. i pt., zawsze koło 16-17.

Też byś coś napisała


Zmieniony przez - rudka898 w dniu 2014-08-17 09:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja to żaden bacik Support tylko

ale ...

Wzięłam czerwony długopis

rudka898
16.08 DT

Poszła klatka i tric
3x15 jednak :)
No, haha.

1. Pompki szeroko
8,6,6 robię tylko do momentu kiedy obie strony idą równo, następne powtórzenia byłyby możliwe, ale nie chcę pogłębiać różnicy między prawą a lewą stroną. Prawa silniejsza. Głowa ma być podniesiona, czy normalnie patrzeć w podłogę?
Mhm, tylko w taki sposób to rób. Nigdy jedna strona nie może pracować za obie. Głowa w takiej pozycji by pocałowanie podłogi było możliwe
2. Wyciskanie skos
4,5,4 przyzwyczajona do sztangi jestem, jakoś nie czuję tego
Idę o zakład, że źle łapki prowadziłaś Weź sobie następnym razem jedynki i ćwicz ustawienie łokcie versus przedramiona a linia prowadzenia ruchu, tak byś poczuła klatkę. Zrób nawet i 20 powtórzeń, a tylko na tym zyskasz na przyszłość

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
17.08 DNT

Nie tylko dzień nie treningowy, ale nawet żadnego aero nie zrobiłam, od rana bolał mnie żołądek. tzw. kłucie. Nospa nie pomogła, pół dnia jadłam tylko wafle ryżowe. Pomogła mi dopiero gorzka żołądkowa... Zjadłam troche rosołu i chleba z masłem, a wieczorem z łóżka mnie zerwało i wszystko zwróciłam...

Pomiary zrobiłam rano:

Nad biustem 86/86
Biust 87/87
Pod biustem 80/80
Talia 68/67 -1
brzuch 75/75
biodra 96/95,5 -0,5
udo 55/55
udo środek 50/50
kolce biod. 81/80,5 -0,5
łydka 37 /37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Donos poświadczał, że tu jakieś obcasy w grę wchodzą. Prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Tak, są takie nieśmiałe plany :) choć w porównaniu z formą Mis, to jakoś mi głupio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
18.08 DT

Samopoczucie nie było najlepsze, ale poszłam zrobić barki, tzn. pomachać, bo ciężarki były kosmetyczne

1. Wyciskanie hantli
2,3,2 mam problem ciągle z nadgarstkiem lewej ręki, nawet przy małym ciężarze. Na początku serii idzie dobrze, ale gdzieś w środku serii, zaczyna odchylać się w tył chyba będę robić na zmianę, bo mogę się skupić na tym bardziej
2.Unoszenie rąk przodem
2,2,2 jakoś nie czuję tu barków
3.Unoszenie bokiem
2,2,2 tu chyba ok, bo widzę jak pracują
4. Odwrotne rozpiętki
2,2,2w miarę ok, ale muszę dopracować, bo kąt między ramieniem a przedramieniem ma być 90 stopni?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
19.08 DT

Plecy i biceps

1. Ściąganie szeroko
2,2,3 (stos) próbowałam różne szerokości, chyba poszło dobrze, bo po 3 serii ładnie mnie wyprostowało
2.Wiosło
10,10,10
3.Przyciąganie do brzucha
2,2,2 (stos)
4.Ściąganie podchwyt
2,2,2 Tu niewiem jak bardzo do tyłu się odchylić, i czy ręce mają być węziej niż na szer. barków?
5. Uginanie z hantlami
5,5,5
6. Uginanie na modlitewniku
6/10x+5/5x, 5,5 ała!!
7.Ugnianie na wyciągu
12,5;10;10

+ aero 20 min + rozciąganie góra+dół

Specjalnie kupiłam koszulkę żeby widzieć pracę pleców Lekka pompa była, ale bez szału. Myślę że trening działa na mnie dobrze, bo nie mam po nim siły na aero, muszę pilnować tempa, bo trochę mi się dziwnie robi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bacowski.bunc- zmiany są dobre DT

Następny temat

dziennik - Na nowej drodze życia

WHEY premium