SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Rudka898 Do celu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Plank 60sek? Jesteś pewna techniki bo 60sek to naprawdę bardzo długo. Daj filmik MC z jakimś sensownym obciążeniem bo nie wiem czy z 14kg można zrobić prawidłowo MC. Na pewno za bardzo prostujesz się do tyłu, nie spinasz łopatek a co za tym idzie plecy lecą. Popełniasz typowe błędy ze względu na mały ciężar jak "odpychanie" ciężaru rękami od ciała. Nie rozstawiaj tak stóp, raczej ustawiaj je równolegle do siebie. Nagraj MC ze sztangą i nigdy-przenigdy nie kończ tak jak kończyłaś na filmie bo kontuzja wisi na takim czymś.

Za każde piwo robisz 20burpee, za batona dodatkowo 10przysiadów 10pompek 50pajacy całość x3. Proszę podać czas i tego i tego.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Właśnie ten plank wydaje mi się podejrzany, chociaż brzuch i tyłek mam spięty i wszystko mi się trzęsie. Filmik dam za dwa dni, bo dzisiaj wyjeżdżam z córką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
A karę postaram się odrobić dzisiaj, jak córka się zdrzemnie - o ile uśnie. Jak się wyrobię to film nagram też dzisiaj. Chyba po tym odechce mi się piwa... Mimo srogich wieści dzięki, że się odezwałaś :)


Ponieważ wyjeżdżam na 2 dni, nie będę trzymała się rozkładu, ale zrobię wszystko żeby miska była czyściutka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Arphiel melduję, że zadanie wykonane- 3x20 burpees - 4,5min; 10 przysiadów, 10 pompek, 50 pajacy x 3- 7,10min =>ręce i nogi jak z waty.
Nie zdąże filmu nagrać, bo córka się obudziła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Wróciłam, udało mi się prawie nie zgrzeszyć- zjadłam domową szarlotkę z lodami
Dzisiaj zrobiłam trening, pomyliła mi się kolejność- zrobiłam ten co ostatnio.

Side plank 2x30s
Plank 2x60 s (trzeciego nie zrobiłam- córa mi na plecy się ładowała)
Martwy Ciąg ze Sztangą 15x22kg, 15x22kg, 15x28kg - jest to ciężar łączny talerzy i gryfu
Wykroki z hantlami 15x12kg, 15x14kg, 15x14kg
trochę się zataczam kiedy noga wraca do pozycji wyjściowej
Wiosłowanie 15x8kg, 15x9kg, 15x9kg
Pompki szerokie 3x8
Wyciskanie hantli stojąc 15x5kg, 15x5kg, 12x6kg
uginanie przedramion 15x5kg, 15x5kg, 14x6kg
Wyciskanie francuskie siedząc 15x4kg- 3 serie
ostatnia seria ledwo ledwo

Ciężko mi powiedzieć coś o dzisiejszym treningu- córka mi strasznie przeszkadzala. Na pewno lepiej dzisiaj mi się robiło MC.

Dzisiejsza Miska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Nowy filmik z MC, ciężar 28kg (10kg talerze, 8kg gryf)





Czy teraz jest lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dzisiaj było bieganie 45 minut- w tym 5 podbiegów i troche marszu.
Zbliża mi się okres, chociaż miałam na początku miesiąca :/




Za to z miską dzisiaj troche poszalałam :) wszystko przez te pistacje, nie mogłam im się oprzeć :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dzisiejsze ćwiczenia, słabo było- nawet 10 pompek nie dałam rady zrobić, a przy przysiadach zadyszki dostałam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Jutro zaczynam praktyki, więc zaraz układam jadło na jutro.

Dobranoc


Miska z dzisiaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Jakie masz buty do tego cwiczenia? Tym obciazeniem nie poczujesz za bardzo co to MC. Czy to w ogole sprawilo Ci trudnosc? Lata ta sztanga jakby nic nie wazyla. Plecow nie trzymasz. Dorzuc kg, lopatki sciagnij, brzuch zepnij. Pupson nie schodzi w dol odpowiednio, tylko sie jakos zatrzymujesz, ale to przez slaby ciezar. Duzo sie rozciagaj, wtedy tez bedzie szlo latwiej. cwicz, cwicz, powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bacowski.bunc- zmiany są dobre DT

Następny temat

dziennik - Na nowej drodze życia

WHEY premium