SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Rudka898 Do celu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
2.10

Trening poszedł dobrze! W przysiadzie udało się w końcu dołożyć ciężaru. Jestem dumna z siebie- instruktor rzucił okiem- przysiad poprawny technicznie! :) Następnym razem nagram filmik i poproszę Was o ocenę.
Trochę przesadziłam ze wspięciami na palce- 40 kilo to za dużo, nie mogłam utrzymać równowagi.

Czuje też, że jestem coraz bardziej rozciągnięta. To dla mnie sukces, bo zawsze byłam "sztywniakiem"

Czy do wznosów z opadu mam brać obciążenie?







Zmieniony przez - rudka898 w dniu 2013-10-03 15:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
3.10

Od wczoraj boli mnie kolano, tzn. ono pobolewa co jakiś czas, ale teraz bardziej to odczuwam.
Parę miesięcy temu jak zaczynałam swoją przygodę z aktywnością fizyczną robiłam trening Insanity. Wtedy coś mi w tym kolanie przeskoczyło, od wtedy kiedy wyprostuję nogę słyszę "chrupnięcie". Co jakiś czas odczuwałam lekkie pobolewanie, a wczoraj nasiliło się.

Czy powinnam zrezygnować z jutrzejszego martwego ciągu?
Czy powinnam iść do fizjoterapeuty czy ortopedy? Jak myślicie?
Czy zignorować to i cwiczyć dalej...
Wiem, że nie wróżycie ze szklanej kuli, jednak proszę o jakąś wskazówkę. Przynajmniej co do jutrzejszego treningu.

Dodaję jeszcze miskę. Proszę o pomoc :(




Zmieniony przez - rudka898 w dniu 2013-10-03 19:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
4.10

Byłam dzisiaj na treningu o 20- to zdecydowanie nie moja pora na trening, w dodatku pełno ludzi. Ponieważ ból kolana dalej mi dokucza, nie wykonywałam obciążających ćwiczen- jedynie wypychanie nóg na suwnicy i uginanie nóg w siedzeniu.
Zapomniałam wziąć kartki z rozpisanymi ćwiczeniami, więc robiłam z pamięci. Jakoś dzisiaj wszystko mi się rozłazi. Nie dam wypiski z treningu, bo chyba nie ma sensu tego dzisiaj zapisywać.

Mam tylko jedno pytanie, bardzo proszę o odpowiedź:
Jakie ćwiczenia mogę wykonywać do momentu konsultacji z lekarzem i postawienia jakiej kolkiwek diagnozy.???/

Być moze to kolano to nic poważnego, ale myślę że lepiej dmuchać na zimne niż uszkodzić sobie coś. Dlatego proszę któraś z Szefowych o pomoc..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dzisiaj bez liczenia, ale zdrowo. Dostałam 4 kilowego pstrąga i zajadam :) Ponawiam pytanie:
Jakie ćwiczenia mogę wykonywać przy bólu kolan. Robię trening nr. 1 by Obliques. Jak powinnam go zmienić, żeby nie obciążać kolan? Czy w ogóle nie wykonywać ćwiczeń na nogi dopóki nie skonsultuję się z lekarzem? Czy rozciąganie może mi pomóc na ból?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Pomiary.... wszystko spada, a najbardziej tam gdzie nie potrzeba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Mija miesiąc odkąd ćwiczę na siłowni, dlatego robię małe podsumowanie. Być może zdjęcia nie oddają w pełni tego jak zmieniło się moje ciało, a tym bardziej co się zmieniło w głowie

Mogę powiedzieć,że przez ten miesiąc:
-znalazłam nową pasję- pokochałam siłownię do tego stopnia,że moja praca licencjacka będzie z nią związana
- polubiłam swoje ciało, lubię patrzeć w lustro, jestem dumna z tego jak zaczynam wyglądać
- jestem weselsza, mam więcej energii
- spokojniejsza psychicznie
- lubię zjeść

A resztę zobaczycie same- aktualne zdjęcia to te z prawej strony, sorka za jakość wykonania- ale moje umiejętności komputerowe są ubogie
Sciany też nie mam wolnej, dlatego to "tło"







Zmieniony przez - rudka898 w dniu 2013-10-06 19:30:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
m

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
:)









Zmieniony przez - rudka898 w dniu 2013-10-06 19:40:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
6.10

miska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
OJP!
W ile to zrobiłaś? Różnica zauważalna zdecydowanie.

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bacowski.bunc- zmiany są dobre DT

Następny temat

dziennik - Na nowej drodze życia

WHEY premium