SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Rudka898 Do celu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak generalnei o jakim tluszczu mowisz?
Jezli stwierdzilas u siebie diastesis to tak lepiej cwiczen typowo na brzuch nie wykonuj , skup si ena tych z linka o treningu w ciazy i po porodzie

Pilke mozna w wannie lub pod prysznicem pzechowywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Jeśli chodzi o tłuszcz to jest on przede wszytskim na górnej partii ud i na brzuchu. A co do diastesis to pójdę w tygodniu do ginekologa, on potwierdzi (lub zaprzeczy) bo sama mam wątpliwości czy mam ten rozstęp. Nie wchodzą tam 2 palce, więc może nie jest źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
obawiam sie ze masz obsesje w temaci eodchudzania sie, to sie zawsze zle konczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Szczerze, to ciężko pogodzić mi się z tym jak ciało zmieniło się po ciąży. Dlatego właśnie piszę do was, bo możecie obiektywnie ocenić to jak wyglądam. Może jak ktoś powie, że wcale nie jest źle, to wezmę sobie to do serca. Jestem bardzo krytyczna co do swojego wyglądu, oczywiście chciałabym to zmienić, ale nie jest łatwo nauczyć się patrzeć przychylnym okiem na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie znam kobiety nie bedacej jrytyczna, to cecha gatunku, ciagle niezadowolenie az sie zestarzejemy
ukladaj porzadna miche zgodna z zasadami Ladies i wprowadz na brzuch cwiczenia pociążowe i napisz co wymyśliłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Tak zrobię :) tylko czy ćwiczenia pociążowe mam robić od początku czy już od wyższego levelu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Melduję wykonanie zadania, zaczęłam walkę z diastesis, zrobiłam ćwiczenia od dnia 1 poporodzie do 5 :) może nie są to porywające ćwiczenia, ale wierze, że pomogą :)
Oprócz tego zaliczyłam właśnie skończyłam bieganie, trochę też było marszu :) około 40 minut tak sobie biegałam. Niestety przeszkodziła mi kolka i zgaga :( chyba za dużo tłuszczu dzisiaj zjadłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
rudka898
Melduję wykonanie zadania, zaczęłam walkę z diastesis, zrobiłam ćwiczenia od dnia 1 poporodzie do 5 :) może nie są to porywające ćwiczenia, ale wierze, że pomogą :)
Oprócz tego zaliczyłam właśnie skończyłam bieganie, trochę też było marszu :) około 40 minut tak sobie biegałam. Niestety przeszkodziła mi kolka i zgaga :( chyba za dużo tłuszczu dzisiaj zjadłam.


Staram się ułożyć miskę, za jedyny sukces uważam to, że udało mi się zjeść 2000 kcal, a nawet więcej, bo zjadłam trochę lodów......

Jeśli, któraś z was czyta moje wypociny to poproszę o ocenę miski.
jeszcze pytanie do szefostwa- jaki rozkład BTW powinnam mieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
dzisiejsza micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
2000kcal, 130g bialka/180g ww/ reszta tluszczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bacowski.bunc- zmiany są dobre DT

Następny temat

dziennik - Na nowej drodze życia

WHEY premium