SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Rudka898 Do celu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMB nie jest magicznym środkiem na "wyspanie się".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Martucca wiem, ale podobno poprawia jakość snu, a ja się ciągle przebudzam. Myślisz, że powinnam poczekać pare dni i odczuję jakąś poprawę? Powieka ciągle mi lata, więc może najpierw musze poczekać aż uzupełni się mój poziom magnezu? Czy możliwe jest, że w ogóle nie odczuje poprawy w kwestii jakości snu, a jedynie uzupełnie minerały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Wczorajsza miska, jak na prawdziwą damę przystało na kolację zagryzałam kiełbasę z dzika kabanosem z dzika :)

Dzisiaj ide na siłownię ,W KOŃCU :D:D
nie biorę dzisiaj konkretnego planu, bo muszę zapoznać się z maszynami i miejscem. No i dopóki mam buty biegowe, nie mogę wykonywać przysiadów i MC. tak mi sie wydaję przynajmniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rudka898

Czy możliwe jest, że w ogóle nie odczuje poprawy w kwestii jakości snu, a jedynie uzupełnie minerały?


Bardzo możliwe.
W pierwszej kolejności poszukać należy przyczyn bezsenności, a na samym dopiero końcu kombinować, co łyknąć, żeby się jej pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Nie mam bezsenności a jedynie czasami źle mi się śpi., Jeśli chodzi o przyczyne, to pewnie to, że śpi ze mną 3 letnia córka :) ZMA zostało mi polecone w dziale suple- na lepszą regenerację i uspokojenie nerwów no i oczywiście to moje latające oko. Czytałam więc o ZMA, żeby wiedzieć co kupuję i dowiedziałam się, że lepiej się po nim śpi- potraktowałam to jako bonus, bo przedewszystkim zależy mi na tym żeby to oko przestało latać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
To może pora córkę przenieść do osobnego łóżka

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
6.09

Byłam pierwszy raz na siłowni- tak mnie wciągnęło, ze 2 godziny siedziałam. Obskoczyłam większość maszyn i część ławeczek. Nie daję wypiski z treningu, bo dopiero się zapoznawałam.

Miska, była ok do czasu jak pojechaliśmy na zakupy, trochę podjaddłam niedobrych rzeczy, dlatego już kolacji czystej nie jadłam


czy do ćwiczeń wielostawowych wystarczą zwykłe trampki lub halówki? W jakich butach Wy ćwiczycie?
Dzisiaj będę wybierać trening :)

w poniedziałek mam trening z trenerem pers. na pewno chcę zeby nauczył mnie poprawnie robić MC, Przysiad, wykrok, wiosłowanie i wyciskanie sztangi leżac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O Rudka, nie mów mi, że śpisz z 3-letnim dzieckiem?
Posluchaj dobrej rady: ukróć to jak najprędzej, bo potem już tak fajnie nie będzie

Jeśli masz w planie poważniejsze treningi siłowe, to trampki jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Wiem Martucca, kiedyś mała była chora i wzieliśmy ją do łóżka, tak już została :) będę nad tym pracować, ale niech najpierw troche do przedszkola przywyknie, bo dopiero zaczęła chodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
7.09

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bacowski.bunc- zmiany są dobre DT

Następny temat

dziennik - Na nowej drodze życia

WHEY premium