SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Majkel robi nogi

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Paatik
Patrz, a narzekałes jakiś czas temu, ze w mainstreamie nie jesteś. Jak już bany dostajesz to jesteś:) I jeszcze na gościnnych występach, nie od Mastiego:)
masti nie dawał bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
PAnie Janie - w Dziale 35+ to Pan i Masti bany dajecie. No jak nie, jak tak? Tylko raz Bull chyba Kabo wyautował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Paatik
PAnie Janie - w Dziale 35+ to Pan i Masti bany dajecie. No jak nie, jak tak? Tylko raz Bull chyba Kabo wyautował...
Nie wydaje mi się aby masti xtrasa banował.
Moderatorzy banują gdy przekroczone zostają zasady określone w regulaminie sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Nie chodziło o to czy Xtrasa - raczej to był żart, że załapał bana na gościnnych występach w innym dziale, a nie w domu:) Już nie śmiecę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Tu jestem grzeczny :).
Z reszta, tam tez, tak jak pisalem, dyskusja z modem i ban.
Nie chce mi sie szukac, ani nie mam czasu, ale wiele razy widzialem jak osoby wrzucaja zdjecia podopiecznych i nikt nigdy nie byl z tego powodu upominany.
Ide spac bo o 5 pobudka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
xtras2001

Nie chce mi sie szukac, ani nie mam czasu, ale wiele razy widzialem jak osoby wrzucaja zdjecia podopiecznych i nikt nigdy nie byl z tego powodu upominany.


mylisz się, już dawno temu upominane były osoby, które miały np w podpisie adres swojej strony czy FP
nie wiesz czy te osoby co wrzucają "reklamę" nie mają tego uzgodnionego z SFD
Nie widziałem o co poszło, ale i tak bana dostałeś łagodnego , w 35+ od ojana dostałbyś grubiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabo, niechętnie ale muszę się zgodzić.
Powiedziałbym nawet co myślę ale nie chcę być większym hoojkiem niż jestem naprawdę. więc nie powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
kabo9
xtras2001
Nie chce mi sie szukac, ani nie mam czasu, ale wiele razy widzialem jak osoby wrzucaja zdjecia podopiecznych i nikt nigdy nie byl z tego powodu upominany.
mylisz się, już dawno temu upominane były osoby, które miały np w podpisie adres swojej strony czy FP
nie wiesz czy te osoby co wrzucają "reklamę" nie mają tego uzgodnionego z SFD
Nie widziałem o co poszło, ale i tak bana dostałeś łagodnego , w 35+ od ojana dostałbyś grubiej
Podoba mi się to: "Nie widziałem o co poszło, ale i tak bana dostałeś łagodnego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Macie racje - powinienem byc wdzieczny, a ja nic tylko na admina najezdzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
paawo
Kabo, niechętnie ale muszę się zgodzić.
Powiedziałbym nawet co myślę ale nie chcę być większym hoojkiem niż jestem naprawdę. więc nie powiem.


Ja tam nie mam zahamowań. Jeśli czujesz taką potrzebę to Twoje myśli mogę jako własne przedstawić, tym chętniej że w pewnych kwestiach zgodzilibyśmy się

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :Włączamy napęd 4 x 4,czyli robimy masę, III etap str 30

Następny temat

czy potrzebujemy aminokwasów BCAA do swoich treningów?

WHEY premium