SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Majkel robi nogi

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
To załóż ;).


Nie da rady, złożyłem ślubowania Fansowi i u niego mam swój dok, chyba że mnie odcumuje, to pomyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
A tam...
U siebie mozesz pisać gloupoty, u innych nie wypada.
No i zawsze ktos moze Ci nawrzucac, robic balagan po dziennikach to w sumie wiocha i sam zachowałem sie jak głupek.

Ewentualnie mozesz u mnie cos wrzucac, jesli oczywiscie fans sie zgodzi :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
A tam...
U siebie mozesz pisać gloupoty, u innych nie wypada.
No i zawsze ktos moze Ci nawrzucac, robic balagan po dziennikach to w sumie wiocha i sam zachowałem sie jak głupek.

Ewentualnie mozesz u mnie cos wrzucac, jesli oczywiscie fans sie zgodzi :).


Fans nie ma nic do gadania, tam rządzą kobiety, wróć tak im się zdaje. albo i nie. Pogubiłem się.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Fans pozwolil, zeby mu sie plec przeciwna w dzienniku panoszyla?

Koniec swiata :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra jak jesteś taki łaskawy, to na koniec tematu ciągu- nieciągu
pal licho technikę ale sztanga tok ma wracać na glebę a cieszyć mamy się tak jak on po 300
Mój ulubiony "siadacz-odbijacz"

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Przy rumunskim nie wraca :).

Jasne, ma wracac, tego sie trzymajmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
Przy rumunskim nie wraca :).

Jasne, ma wracac, tego sie trzymajmy.

Nie sprzeczajmy się już, ale co to za argument że przy innym ćwiczeniu nie dotyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Nie sprzeczam sie, zwracam jedynie uwage, ze sa odmiany mc, gdzie sztanga nie wraca na podloge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
Nie sprzeczam sie, zwracam jedynie uwage, ze sa odmiany mc, gdzie sztanga nie wraca na podloge.


Dobra poddaję się, Jezoo ma prawo robić różne ćwiczenia - martwy-martwy, martwy- niemartwy, rumuński ciąg, ciąg na prostych itd.
Wszystko oczywiście w wersji sumo lub klasykiem z różnym rozstawem nóg, a i jeszcze chwytem rwaniowym i rwaiowy-rwaniowy.
I jeszcze na to zasmażka w postaci szrugsów w każdym lub co drugim powtórzeniu, żeby było parzyście.
Tylko co z tego wynika i jak to wpływa na MC ja się pytam.
ps. A RDL powinien nazywać się RL, nazwa RDL to taki zlepek nielogiczny żeby było łatwiej kojarzyć i klasyfikować,
albo przez niefortunny przypadek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Rozumiem o co walczysz.
Martwy ciag wykonuje sie z martwego punktu - dlatego sztange nalezy odkladac.
Wszelkie rumunskie, proste nogi czy rack pulle to jedynie akcesoria do martwego ciagu i nie sa one martwym ciagiem.

Wyczerpalismy temat? :)

A moze zamiast szrugsow high pulle najlepiej w przechwycie? Ale tylko w poniedzialki i piatki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :Włączamy napęd 4 x 4,czyli robimy masę, III etap str 30

Następny temat

czy potrzebujemy aminokwasów BCAA do swoich treningów?

WHEY premium