SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Majkel robi nogi

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_

Ja tam nie mam zahamowań. Jeśli czujesz taką potrzebę to Twoje myśli mogę jako własne przedstawić, tym chętniej że w pewnych kwestiach zgodzilibyśmy się

To powiedz xtrasowi, że nikomu za nic nie musi być wdzięczny i jeszcze powiedz, że jakby ktoś z mojego forum robił tablice ogłoszeń jak Banan powiedział, to bym go wuj**ał bez mrugnięcia okiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
paawo jesli chcesz mi cos powiedziec to wprost poprosze, a nie jakies podchody robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No przecież wyraźnie powiedział co chciał powiedzieć.
I ja się pod tym podpiszę w całej rozciągłości jego wypowiedzi
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Szajba Ty za jego adwokata ronisz, czy jak? Jesli chcesz cos napisac to prosze bardzo, nid musisz podposywac sie pod czyimkolwiek zdaniem, czy to w pelnej rozciaglosci, czy we fragmentach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131200
xtras2001
Szajba Ty za jego adwokata ronisz, czy jak? Jesli chcesz cos napisac to prosze bardzo, nid musisz podposywac sie pod czyimkolwiek zdaniem, czy to w pelnej rozciaglosci, czy we fragmentach.
Przecież podpisanie się pod czyjąś wypowiedzią jest tożsame z napisaniem jej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dajmy spokój. Za poważnie się robi.
Xtras lubię Cię co prawda nie umiem uzasadnić za co ale wierz mi że to szczere uczucie.
Kończę zatem tą gadkę, co złego to nie ja, jak to się mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
paawo
Dobra dajmy spokój. Za poważnie się robi.
Xtras lubię Cię co prawda nie umiem uzasadnić za co ale wierz mi że to szczere uczucie.
Kończę zatem tą gadkę, co złego to nie ja, jak to się mówi.


Tu się podpiszę pod zdaniem pierwszym, drugim i czwartym.
Mógłbym się również podpisać pod trzecim, ale to nie byłoby szczere

Osobiście do Ciebie Xtras nic nie mam, po prostu uległeś silniejszej osobowości. Zdarza się.
Rób te swoje nogi i nie patrz na innych
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22066 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627775
"Rób te swoje nogi i nie patrz na innych" - podpiszę się pod wszystkimi Waszymi poprzednimi zdaniami ale pod tym nie. Dziennik na forum to chęć takiego czy innego patrzenia na innych i pokazywania innym. Czerpania z doświadczeń innych i pomagania innym (mniej bądź bardziej).
Co do wiadomego dziennika - to jasne, że zgadzam sie z administratorem i w ogóle nie podoba mi to że Antos w kazdym dzienniku prowadzi akcję marketingową własnej działalności gospodarczej - ale nie chciałoby mi się bawić w denuncjacje. Raczej stawiałam na jakieś nowe herezje żywieniowe typu suchy post do Wigilii - stąd się zainteresowałam:) Ale rozumiem, ze istnieją osoby o odmiennych poglądach w tej materii:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Oj, Paatki, Tobie też trzeba kawę na ławę.
Proszę bardzo.


Osobiście do Ciebie Xtras nic nie mam, po prostu uległeś silniejszej osobowości Antoniego. Zdarza się.
Rób te swoje nogi i nie patrz na niego


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 11/18/2018 9:24:44 PM

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Nie uciekajcie, porozmawiajmy.

Paatik trafila w sedno - dziennik nie jest dla suchych wpisek i chwalenia sie. Bo od pierwszego mam zeszyt, a chwalic sie jeszcze nie mam czym.
Natomiast forum ma sluzyc wymianie pogladow i doswiadczen.

Jesli jakis trener personalny wkleja zdjecia podopiecznego to co w tym zlego? Wiele oso tak tu robi. Czy maja umowe z SFD? Nie wiem, ale przewaznie maja jakas funkcje na forum- stad zdanie o rownych i rowniejszych.

Antos ma swoj specyficzny swiatopoglad i to mnie zaciekawilo. Postanowilem sprobowac i idzie wszystko w dobrym kierunku. Aczkolwiek z wieloma rzeczami o ktorych pisze sie nie zgadzam. Wiec sugerowanie mi jak to uleglem jego osobowosci, jest nie na miejscu. Nikomu ani niczemu nie uleglem.
Za to Ty Szajba masz irytujacy nawyk udowadniania swojej racji wszystkim, nie wazne w jakiej kwestii, zawsze Ty wiesz najlepiej. A jak sie towarzystwo nie zgadza to jest afera.
Co do lubienia czy nie tu kwestia otwarta, w pewnym sensie Was lubie. W innym nie ;).
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :Włączamy napęd 4 x 4,czyli robimy masę, III etap str 30

Następny temat

czy potrzebujemy aminokwasów BCAA do swoich treningów?

WHEY premium