SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Ja tam wolę zjeść zwykła nutelle kalorie podobne, co prawda ma olej palmowy i cukier, ale od 10-20 g nikt nie umrze a z tego mam ten biały krem nutwhey almond, to smakuje jak ten krem z środku co w Rafaello jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
cod123
Ja tam wolę zjeść zwykła nutelle kalorie podobne, co prawda ma olej palmowy i cukier, ale od 10-20 g nikt nie umrze a z tego mam ten biały krem nutwhey almond, to smakuje jak ten krem z środku co w Rafaello jest


O matko, muszę mieć ten smak bo kocham Rafaello <3 Dzieki Cod!
Swoją drogą jak już jesteś,pamietasz może jak Kiedyś mi polecałaś gumy fo ćwiczeń? Nie wzięłam z Irlandii a na treningi w fomu byłoby jak znalazł

Swoją drogą wczoraj z aktywności godzinny marsz, prasowanie w domu i jakies tam drobne porządki bo tyłek, uda a nawet ręce obolałe po niby lajtowym treningu.
Miska wczoraj ciut rozjechana bo siostrzenica zrobiła ciacho i miałam zjeść je dziś a wpadło wczoraj bo nie mogłam się oprzeć.
Wklejam za to zdjęcie wczorajszych naleśników, które zrobiła moja mama a nie lubię marnować jedzenia bo to grzech.







Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Jeżeli chodzi o minibandy to thornfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
cod123
Ja tam wolę zjeść zwykła nutelle kalorie podobne, co prawda ma olej palmowy i cukier, ale od 10-20 g nikt nie umrze a z tego mam ten biały krem nutwhey almond, to smakuje jak ten krem z środku co w Rafaello jest


O to dobrze wiedzieć - fajny smak.

A co do minibandów to też mogę polecić tej firmy co cod - mam takich komplet i są bardzo solidne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
mój właśnie twierdzi, że ten krem jest lepszy niż nutella - coś a la krem snickers, który lat temu można było kupić w słoiczkach; kupiłam ostatnio też nut wheya kokosowego na wypróbowanie ale trochę mdły jest
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Tylko kokosowy to chyba właśnie coś innego? Ja mam almond.

A co do tych snikersow w słoikach to pamiętam to za dzieciaka kupowaliśmy to na obozach harcerskich i sie jadło łyżka na raz haha pamiętam, że lubiłam tez milky waya


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2020-03-26 09:06:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22037 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627621
Gesus - o czym Wy tutaj rozmawiacie??? Ze słoika? Łyzeczką? Sinkers? Nutella? Ide gdzieś gdzie trenują - moze mi sie udzieli:)
Tu się mozna zarazić.





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-03-26 09:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Oj tam zaraz zarazić - raczej ulec wpływowi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Melduję, że żyję ale coś się podziębiłam lekko, wiec na razie nic nie ćwiczę i nie liczę miski, ale nie obżeram się i wybieram racjonalnie.

W zeszłym tygodniu wpadły dwa spacery i jakieś skakanki z internetu

Wracam,jak wyzdrowieję
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dużo zdrowia w takim razie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sportowe legginsy na siłownie - antypotliwe?

Następny temat

prośba o pomoc w opracowaniu planu żywieniowego

WHEY premium