SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długofalowy schemat TS dla każdego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
już widzę to zalanie


tak się zastanawiam,czy kiedyś przyjdzie moment,w którym wpiszę się w tym temacie i dam do oceny swój plan...już ja bym sobie powybierała to,co dobre

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie będzie potrzebny taki moment bo na talerzu dostajesz to co najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
się chwali


czuję się wyróżniona

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-05-09 22:27:52

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no powinnas sie czuc wyrozniona heh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
czesc:)
mam pytanie..teraz jestem na 5 powtorzeniach i na ostatnim treningu plecow nie czulem sie za bardzo na silach po calym dniu w pracy i martwy ciag zrobilem w liczbie powtorzen 4,4,5,5, i niewiem co mam teraz zrobic bo teoretycznie powinienem zejs na 4 powtorzenia tylko ze ja sie czuje na silach pojechac jeszcze troche na 5 powt .czy powtorzyc trening w nastepnym tygodniu czy jednak zejsc juz na 4 powtorzenie? dziekuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wchodź na 4rki nie ma potrzeby za długo piątek ciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5582
Chciałbym ten trening zastosować po ukończeniu obecnego i chciałbym dodać do niego kre-alkalyn, lub kreatynę, dodam że będzie to mój pierwszy cykl na jakiejkolwiek odzywce, więc co proponujecie i kiedy ją dodać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Cześc, Sene :)

Mam parę pytań bo chce zacząc od tego tygodnia trenowac tym planem. A dokładnie drugim który podałeś tylko, że:

- Napisałeś, że możne on wyglądac tak po przejściu na schemat 4x4. Mógł bym odrazu nim zacząc ? Bardzo mi odpowiada.

- Na co mógł bym zamienic poręcze i " uginanie nóg " Mam do dyspozycji tylko wolne ciężary i wyciąg górny, dolny.

Z góry dziękuje za odpowiedź Sene :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gitarra zacznij zgodnie z rozpiską a kreatyne dodaj jak zejdziesz na czwórki lub trójki dopiero.



Szymcio nie jestem Sene ale pomoge:

- Napisałeś, że możne on wyglądac tak po przejściu na schemat 4x4. Mógł bym odrazu nim zacząc ? Bardzo mi odpowiada.

Jasne że możesz, jak już masz spory wynik to możesz zacząć od 70%maxa już 3x3 a dociski np. rób z ciężarem 10-20kg większym niż w tych 3 seriach roboczych w WL (progresja będzie tu i tu)


- Na co mógł bym zamienic poręcze i " uginanie nóg " Mam do dyspozycji tylko wolne ciężary i wyciąg górny, dolny.

Poręcze zastąp czymś solidnym na triceps, francuz, wyciąg oburącz

Uginanie nóg możesz zastąpić rumuńskim martwym ciagiem (RDL), lub jak umiesz i masz możliwość to żurawiami

jakby co to żurawie wygladają tak:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Dzięki raKhu1 :) No to zaczynam od poniedziałku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i w czym prac kostium i koszulke

Następny temat

Denis Cyplenkov VS Andrey Pushkar -walka

WHEY premium