SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długofalowy schemat TS dla każdego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Docisk jest tutaj pod siłę RAW. Można robić zamiast niego docisk ze stojaka ustawionego na wysokości klatki piersiowej. Docisk z aktywnym opuszcaniem można zmieniać co tydzień, choć ogólnie wydaje mi się, że jednak lepsza opcją jest robienie docisków a dodakowo mozna dorzucić aktywne opuszczanie ale na nie więcej niż 4-5 tygodni.

Porponuję dokończyć dlugofalowym wszystkie partie aż dojdziesz do swoich limitów na ten cykl a dopiero potem ewentualnie wsoczyć w ławce na 10tygodniowy.

Bcaa tak jak finansowo wyrabiasz. Ja stosuję okrągłow przez cały rok(no chyba, że kasa się skonczy ). Kreata od 3x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
dzięki napisze jaki progres po skończeniu planu

Zmieniony przez - hajansza w dniu 2011-01-06 19:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a moznaby
1.plecy+barki
2.klata+triceps+brzuch
3.nogi+lydki+bicepsy ?

i miedzy 3 i 1 2 dni wolne by bicepsy odpoczely przed ciagami.. dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Można ale nie za bardzo rozumiem co masz mówiąc na myśli "bicepsy odpoczęły przed ciągami". Ciągniesz z ugiętymi rękoma w łokciach? Prędzej to nogi i grzbiet po nogach muszą odpocząć przed ciągami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
cos gdzies kiedys czytalem w dziale dla kulturystow zeby min 2 dni miedzy bicem a plecami bo ze np przy podciaganiu tez pracuje biceps i trenowany przed grzbietem moze negatywnie wplywac na jakosc treningu ale zapewne pomieszalem cos...czyli wg Ciebie niebyloby zadnych przeciwwskazan by tak pozmieniac trening?oczywiscie jade schematem dlugofalowym tylko robie fronty zamiast classic squad .dziekuje za pomoc . nie ma to jak porada bardziej doswiadczonych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Z tą przerwą między plecami a bicem to masz rację, tylko napisałeś konkretnie "przed ciągami" dlatego się zdziwiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no tak bo dla mnie trening plecow to glownie sie kojarzy z martwym :) podziekowal za odpowiedz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a na zawodach w wyciskaniu lezac trzeba miec cale nogi na ziemi czy wystarczy zeby palcami dotykac podlogi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Jesli mnie pamiec nie myli, to trzeba miec cala stope na ziemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
całe
kiedyś można było mieć kantem ale to kiedyś
dobra kolejne pytanie

wl i mc ida fajnie do przodu a przysiad cienizna
mógłbym dodać dzień siadów lekkich??, czy może macie inne pomysły na poprawę siadów ( zaznaczam ze mc robię klasykiem, więc udział nóg ograniczony dom minimum)

pytanie głównie do sene
zdanie innych też się jednak przyda

Zmieniony przez - hajansza w dniu 2011-01-23 13:43:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i w czym prac kostium i koszulke

Następny temat

Denis Cyplenkov VS Andrey Pushkar -walka

WHEY premium