SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długofalowy schemat TS dla każdego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co ci te pompki na krzesłach????
Poręczy nie zamieniaj, to podstawa w budowaniu solidnej siły klaty i tricepsa, nie wiem czemu chcesz je wywalić

wl
aktywne opuszczanie
wyciskanie waski chwyt
dipy

i tyle wystarczy. w opuszczaniu nie przesadź z iloscią bo to mocno obciążające układ nerwowy ćwiczenie, ja proponuje na początek 2 serie po 1 powtórzenie, zacząć od 100-110%% maxa sprzed zaczęcia schematu i dokładac powoli 2,5kg co tydzień. jak masz możliwość robić dociski to możesz np co tydzień zmieniać drugie ćwiczenie, raz docisk raz opuszczanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Ewentualnie:

Wl
Aktywne opuszczanie
Trzymanie sztangi
WW
Porecze


Trzymanie zawsze troche wzmocni miesnie w pozycji startowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Poręcze z krótkim ruchem jako zastępstwo dla dociskania a tak to rób głęboko Francuza możecie spróbować hantlami leżąc chwytem młotkowym ale nie przesadzać z ciężarem bo łokcie mogą kłuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Francuz hantlami leżąc młotkowo? Jednorącz rozumiem, z przytrzymywaniem drguą ręką by na maksa wyizolwoac triceps tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Francuz sztangielkami młotkowo, czyli łapiesz 2 sztangielki kladziesz sie na poziomej ławce i robisz ruch jak sztangą , tyle ze sztagnielkami. Mi osobiscie nie pasuje to cwiczenie, bo trzeba koordynowac 2 sztagnielki, żeby nie uciekały. Ale jak kto lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no włąśnie dlatego pytam, bo jak opcja która ty podałeś to właśnie chvjowe ćwiczenie bo dużego ciężaru w ten sposób nie weźmiesz. a jednorącz widziałem jak niektórzy wyciskacze robią, sam też próbowałem i jest ok ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ok czyli
wl
aktywne opuszczanie
ww
dipy

dziekuje!! pozniej postaram sie wkleic reszte rozpiski mam nadzieje znajdziecie czas zeby rzucic okiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
to wklejam teraz.:
1 dzien
-mc 4 s.rozgrzewkowe i 4x4 powt.
-mc na podstawkach 3x 4 powt. ( +2,5kg EW)
-mc na prostych nogach 3x 6 powt.
-szrugsy 3x8-12 powt.
-uginanie ze sztanga 3x6
-uginanie mlotkowe z hantlami 3x6

2 dzien
-wl 4 s.rozgrzewkowe i 4x4 powt.
-aktywne opuszczanie 110%/ 2x2 powt. (+2,5kg EW)
-wyciskanie wasko 6,3x4 powt
-dipy na poreczach 3x6 powt.
-brzuch 4 serie x max (x2 brzuszki z hantla na klacie,x2 serie dociaganie nog w zwisie)

3 dzien
-siady 4 s rozgrzewkowe i 4x4 powt.
-1/2 przysiadu 3x3 powt. (+2,5kg EW)
-wolny siad z zatrzymaniem 3x3 powt.
-ugianie nog 8,3x6
-lydki 4x max
-wyciskanie sztangi na barki siedzac 8,3x6-4 powt
-unoszenie na boki 3x8

i tyle oczywiscie rozgrzewka jest przed kazdym treningiem i lecimy:)
z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Brzuch traktuj silowo - maxymalnie 10 powtorzen z obciazeniem.

Ja nie traktowalem brzucha jako partie silowa (robilem po 25/ 30 powtorzen) i zalapalem kontuzje przy martwym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no ok robilem 12 powt w brzuszkacha w tym drugim to na maxa bo jakos jak biore hantla miedzy nogi to jakos sie lipnie robi :/ i bez obciazenia robilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i w czym prac kostium i koszulke

Następny temat

Denis Cyplenkov VS Andrey Pushkar -walka

WHEY premium