SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długofalowy schemat TS dla każdego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ma być lekko. dybyś zaczął wyżej to zaraz byś stanał. Poza tym jak masz możliwość to dokładaj po ~3,5kg do ławy bo i tak szybko staniesz w takim tempie. Ewentualnie dodawaj 5kg co 2 tyg

Jeśli w Bydgoszczy to za***iście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
mi sie nie podoba ten plan ja wpadam na silownie robie 2razy wiecej niz tu a na******lam ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
bo ty jestes jak turbodymomen

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Sene:

Sory jesli juz pytanie było ale:

1. Czym mogę zatąpic protowanie nóg, bo nie mam mazyny u siebie na siłowni niestety? Czy w ogole pominąc?

2. Czym zastapic uginanie z przyczyn j/w? Domyslam sie ze Dzien dobry, ale jest jakas inna alternatywa bo nie za bardzo czuje Dzien dobry

3. Nie bedzie problemu jesli rozpietki zamienie na brame? W ogole zastanawiam sie jaki jest cel w tym planie umieszczeniem takich cwiczen jak wyciskanie sztangielek, czy rozpietki, bo chyba nie sa szczegolnie pomocne przy budowniu sily?

Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
turbodymomen :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
niestety nie bydgoszcz wczoraj nasz trener do wsg dzwonił i oni się już nie podejmują tego...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Pewnie beda w Bialymstoku.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
mam pytanko odnośnie przedłużenia cyklu gdyby dawał pozytywne efekty (chodzi mi o WL), czytałem odnośnie tego w temacie 10tyg wyciskania ale jak wg Ciebie Senegroth mógłbym to dopasować do mojej rozpiski? ogółem chce zrobić tak, że jak skończe ten plan to powiedzmy z miesiąc zwykłego splitu tak jak wcześniej 4ro dniowego i od nowa jazda z tym co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Znaczy co chcesz przedłużyć? Długofalowy czy 10 tygodniowy? W długofalowym po prostu jedziesz na danych powtórzeniach i tyle. Po sprawdzeniu maksów zrób 10-14 dni przerwy od siłki i zacznij od nowa długofalowy z podstawionymi nowymi maksami.

Paveel sorry powiadomki padły. Już odpowiadam:

1) możesz odpuścić lub zapodać np lajtowe przysiady ze sztangą trzymaną nad głową(świetnie poprawiają koordynacje o ile są dobrze wykonywane)
2) uginanie zastąp ciągiem rumuńskim
3) możesz zamienić. Ćwiczenia, które wymieniłeś wrzuciłem tylko i wyłącznie dlatego, żeby Ci którzy przesiedli się z kulturystyki na TS nie bali się o spadki zauważ, że w dalszej części planu(tej najbardziej pro siłowej) już te ćw są odpuszczone i zamienione odpowiednimi ćw uzupełniającymi

Wojtas87 - to lipa....ja słyszałem ostatnio plotki że UM w Łodzi chce się podjąć organizacji AMP....ale to by była masakra. Oby nie dostali. BTW to nie jest temat o AMP, więc jakby co to do dyskusji zapraszam w aktualnościach sportów siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
no chodzi mi o przedłużenie tych 10ciu tyg klaty ale ciągnąć dalej cały mój plan i cykl jak oscylować z tymi procentami w WL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i w czym prac kostium i koszulke

Następny temat

Denis Cyplenkov VS Andrey Pushkar -walka

WHEY premium