SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy SPAM na redukcji można jeść ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja dawno temu miałam Gazelę ale mi ukradli do dzis wspominam ten rower z rorzewnieniem ech..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
a ja dostałam mojego ukochanego "mieszczucha" na...18-stkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Hasa, jeśli można doradzić, to w świętokrzyskim to ja bym jednak w 26 cali poszła, pagórków u Was trochę jest. O ile będziesz kupować w rowerowym, to w sklepie ewentualnie przy kupnie możesz poprosić o wymianę opon na cieńsze i z mniejszym bieżnikiem, bo górale z reguły fabrycznie mają mocno klockowane opony, a one poza solidnymi wertepami niespecjalnie mają sens. Jeśli 28 cali to warto zwrócić uwagę, żeby miał korbę jak dla "górala" (korba to te kółka zębate koło pedałów), na typowo trekingowej ciężko pod górki (mój pierwszy rower taką miał i praktycznie nie używałam połowy twardszych przełożeń). Ale kolor oczywiście najważniejszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Halina dzieki
czytałam Twój wstępniak i życze powodzenia, bardzo fajny początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
a mi się marzą pedały zatrzaskowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
hehe z pedałami to miałam "przygodę" - ja przyzwyczajona do zwykłych i damskiej ramy, z której zsiadam, przekładając nogę przed sobą, przejechałam się na świeżo kupionym rowerze męża...Z koszyczkami przy pedałach i męską ramą...prawie się zabiłam przy zsiadaniu jak usiłowałam wyszarpnąć buta z pedału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Zatrzaskowe są fajne na dalsze trasy (albo na spinning ), w mieście nie cierpię, brrr...

hasa, dzięki :)

Zmieniony przez - halinae w dniu 2014-03-12 14:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ja mam takie buty spd i one mają podstawową zaletę. Jak się uczepi jakiś kundel z jednej strony to można wypiąć jedną nogę a drugą pedałować. Niestety na wioskach często takie luźno biegające kundelki się trafiają i często muszę korzystać z takiego ratowania nogawki.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
O widze ze trafilam w temat :)
Tez sie zastanawiam nad kupnem roweru, nie wiem jaki wybrac. Podobaja mi sie miejskie, ale chcialabym zeby mialy sportowe zawieszenie, zebym sobie zebow na lesnych scizkach nie powybijala no i musi miec 28 cali bo ja duza jestem )180cm) to te mniejsze kola chyba odpadaja, ale sie nie znam za bardzo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
A co do wyboru roweru, to chyba wielkość ramy jest istotna. Ja sobie kupiłam rower i mam wrażenie, że sprzedawca źle mi niestety ją dobrał, jest jakby odrobinę za mała.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa Goszka

Następny temat

..... Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ? .....

WHEY premium