SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy SPAM na redukcji można jeść ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Cruella tez bym swojego psiaka nie oddala, nawet jakbym miala alergie na niego, szczesliwie jeszcze nie mam. A co ty za kropelki bierzesz? Ja mialam odczulanie w zastrzykach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
no wlasnie u mnie smiesznie troche, bo ja sie wychowalam wsrod pol i to doslownie, dom mojej babci u ktorej mieszkalam do 8 roku zycia stal dokladnie pomiedzy polami zboz, do najblizszej chalupy z jednej strony bylo 600 metrow, a z drugiej 2 km i w obie strony tylko pola uprawne, z przodu pola konczyly sie lasem. A potem przyszla wiosna w mojej pierwszej liceum i maskara, mysalam, ze jestem na maks przeziebiona, oczy jak krolik, oddech krotki, nos spuchniety i tak sobie przychodzi to dziadostwo co wiosne i co roku silniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
sophie
Cruella tez bym swojego psiaka nie oddala, nawet jakbym miala alergie na niego, szczesliwie jeszcze nie mam. A co ty za kropelki bierzesz? Ja mialam odczulanie w zastrzykach


Ja mam zapisane Storal, to są krople pod język i nimi się odczula 3 lata, w zeszłym roku zaczęłam i powiem Ci że widzę dużą różnicę, mieszkam na przeciwko pola i koło lasu, i jeszcze dwa lata temu nie mogłam wyjść z domu bez tabletki na alergię bo zaczynałam się cała drapać i kaszleć, kichać i swędziały mnie oczy.
Te krople są trochę droższe od zastrzyków ale maja lepsze opinie i przede wszystkim krótszy czas odczulania. Mi osobiście pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
przede wszystkim wygodniejsze od zastrzykow, poczytam co to za jedne i popytam mojego alergologa, ostatnio tylko po recepty do niego chodze, moze by cos nowego wprowadzil

Zmieniony przez - sophie w dniu 2014-03-10 23:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Poczytaj, bo moja alergolog dała mi wybór czy chcę zastrzyki czy te krople pod język, Ja z własnej wygody i zachęcona opiniami w internecie wybrałam kropelki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
wlasnie dzialam i szukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
dzieki za info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
sophie
taka egzema to straszne musi byc, to musi bolec jak skora peka, nie wyobrazam sobie nawet


JPRD.

Mnie tak pęka na dłoniach do krwi.
ręce mam jak bokser, często idę i mam zakrwawione, bo już tego nawet nie zauważam.

myślałam, że to jakieś zasuszenie, ale to zasuszenie już trwa od 2 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Moja Mama ma tak po niektórych detergentach.. kiedyś - pamietam załatwiła się jakmiś płynem do mycia naczyń z biedronki ...dostała jakiąś maść ze sterydami od dermatologa, chodziła w takich białych bawełnianych rękawiczkach bo jej wstyd było do ludzi wyjsć z takimi dłońmi :((((

dziś tylko szare mydło, biały jeleń, ludwik do mycia naczyń..
a łapki smaruje wazeliną kosmetyczna bo twierdzi że jej to natłuszcza(?) skórę i mniej schnie i pęka

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
mnie też czasami wstyd. ostatnio mi brat powiedział, że mam bardziej szorstkie ręce niż jakiś starszy dziadek gdy uścisnął mu dłoń... ech. Poza tym nawet na siłowni nie mogą wziąć ode mnie odcisków palców bo mi skóra w tych miejscach schodzi... (a wchodzi się na odciski).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa Goszka

Następny temat

..... Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ? .....

WHEY premium