SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy SPAM na redukcji można jeść ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
zwierzaki po przejsciach sa biedne, nasz na poczatku byl mega zazdrosny o mojego meza, dopiero po jakims czasie sie dogadali i teraz obydwaj maja fiola na swoim punkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Nanit ja? W jaki sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Moją kotką znudził się poprzedni właściciel, tzn stwierdził że musi zmienić swoje życie (bla bla) i zaczął od porzucenia zwierzaków. Była z nią jeszcze jedna kotka i tego nie przeżyła. Moja do mnie trafiła jako dorosła całkiem, a wiecie jak jest z adopcjami dorosłych zwierzaków, każdy chce kociaka małego... No i mam ją od kilku lat. I nie żałuje ani chwili

Sophie w swoich "numerologicznych wróżbach" napisałaś że powinnam psa mieć Więc był dodatkowy argument ZA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Nanit
Moją kotką znudził się poprzedni właściciel, tzn stwierdził że musi zmienić swoje życie (bla bla) i zaczął od porzucenia zwierzaków. Była z nią jeszcze jedna kotka i tego nie przeżyła. Moja do mnie trafiła jako dorosła całkiem, a wiecie jak jest z adopcjami dorosłych zwierzaków, każdy chce kociaka małego... No i mam ją od kilku lat. I nie żałuje ani chwili

Sophie w swoich "numerologicznych wróżbach" napisałaś że powinnam psa mieć Więc był dodatkowy argument ZA

ciesze sie, ze ten kotek znalazl dobry domu u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
hasarapasa
hm a co za wróżby??

kiedys na podstawie daty urodz bawilismy sie w w "co numerki mowia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Mi kazały mieć psa więc co było robić

Idę spompować bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ale się zniszczyłam na dzisijszym treningu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
sophie
hasarapasa
hm a co za wróżby??

kiedys na podstawie daty urodz bawilismy sie w w "co numerki mowia"

i to działa? gdzie moge sprawdzic co nr mówia o mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Nanit
Mi kazały mieć psa więc co było robić

Idę spompować bica

dobrze, że nie kazały ci miec słonia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa Goszka

Następny temat

..... Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ? .....

WHEY premium