SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy SPAM na redukcji można jeść ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Bleedingsun
AL, kiedyś na pewno tak! Tylko ja się dopiero uczę, laik straszny ze mnie


Nie pyerdol :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
spox. ja też laik.

wreszcie będę mieć koleżankę , bo większość bab patrzy tam na mnie spode łba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ej, a ja dzis zrobiłam przyciaganie drązka do brzucha i przede mną robił to napakowany koleś (serio cwiczy, bo go widuje) i mial taki jak ja ciężar tz 32 kg... i teraz sie zastnawiam czy ja to dobrze robie czy o co chodzi...(potem on sobie do 39 kg zwiększył)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie się dziwnie patrzyli jak robiłam biceps i wyciskanie na ławce XD Ja się z tobą trochę boję ćwiczyć, bo słyszałam, żeś niesamowicie ambitna dziewucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Naprawdę? Kto tak powiedział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Ojejku. Zaraz się rozpłaczę ze szczęścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Bleeding ja też mam czasem wrażenie że dziwnie się tam patrzą fajnie że się zapisałaś a ja AL wypatruję ale chyba się mijamy :D

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to trochę zawsze muszę ponarzekać, ale ostatnio też mnie pochwaliła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Dobry wieczór tak wgl

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa Goszka

Następny temat

..... Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ? .....

WHEY premium