SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy SPAM na redukcji można jeść ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
julinka39
aniitka155
ok ok, co jadlyscie na sniadanie?:D

Witajcie
ja jadłam z racji środy popielcowej graham, ser biały, pomidorki i masełko na obiadek łazanki z kapusty i pieczarkami a dalej to nie wiem :)



oo prosze! Ah post sie zaczyna :>
Ja jadlam platki owsiane gotowane na mleku z kakaem, cynamonem i bananem :> A n obiad makaron tagliatelle z pesto lososiem i salata :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
super_agniecha
Ja miałam owsiankę z bananem. Na obiad chyba będzie pizza, tak mi się chce od ostatnich tu pizzowych obrazków. Tyle, że jakiś nowy przepis lejdisowy trzeba wypróbować


aga gdzieś widziałam fajny spód do piccy z kaszy jaglanej .Ale mi umkneło i nie moge teraz znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Aga w dziale kuchnia jest pizza razowa ;) super wychodzi - mozzarella rukola mmmm;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Nie lubi,e rukoli, to ma taki smak że przez gardło nie przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
U mnie też owsianka z bananem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Banany za dużo węgli maja, porzuciłam ostatnio na rzecz mrożonych truskawek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Ja Wam zdjęcie nawet wkleję, taki plus śniadania w domu przy zdalnej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
rukola jest pyszna;) ma właśnie ten taki specyficzny ostrawy smak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa Goszka

Następny temat

..... Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ? .....

WHEY premium