SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas stać się mężczyzną

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Bull dodałem swoje wymiary widziałeś?? Trzeba coś z nimi zrobic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 421
mandua, nie martw sie o wyniki, one przyjdą, pamiętaj o treningu, trenuj tak aby twoje ciało się nie przyzwyczajało, co trening zwiększaj szybkość/ilość (nie mówię od razu wielkich zmian). Pamiętaj o diecie to podstawa, także sen jest kluczowy, miałem problemy na przybraniu na wadze dopiero jak przypilnowaniu diety(chociaż było ciężko, na diete trzeba wydać(zawsze jedz zdrowo i dużo, ograniczaj słodycze do minimum, czasem ludzie jak zobaczą coś slodkiego to jedzą, nie mogą sie powstrzymać ale jak trzymasz dietę to nie ma takiego problemu nie czujesz żebyś chciał to g****o jeść ;] ) oraz sen, minimum 9h(od razu, poczułem że rosnę).

A jeśli uważasz, że łatwo mi o tym mówić, to ponad rok temu(we wrześniu) ważyłem około 67 przy wzroście około 183, teraz mam około 84 przy 184.

Zmieniony przez - obcyxxx w dniu 2012-11-12 19:07:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Obcy dzięki że mnie motywujesz:) No spać to śpię czasami chodze o 20 spać nawet jak jestem wykończony. Będe próbować atakować organizm na różne sposoby. No z jedzenia typu syf to cola zero mi podchodzi niestety i niedzielne obiadki ale wykluczam już niedzielne obiadki cole zero też spróbuje . Dzięki chłopaki że odwiedzacie dziennik nie zawiode was, ale i tak robię to dla siebie bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Narwaniec jesteś i będziesz kombinował ponad normę. Zbyt wiele sobie obiecujesz i się spalisz. Małymi krokami, adekwatnymi do miejsca w którym jesteś. Początkujący nie potrzebuje wielu zmian w bodźcach i kombinacji a raczej systematyki w diecie i treningu. Bez szaleństw!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Spoko posłucham ciebie bo ty masz doświadczenie a ja zero, jedynie co to może z biegami trochę do pierdziele pary żeby szybsze tempo narzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
rób tak jak napisałem na stronie 2 - nie kombinuj z treningami przez ten czas, pilnuj miski i tyle na ten miech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Wczoraj jak biegalem strasznie bolały mnie kości u nóg nie wiem co jest przyczyną ogólnie muszę kupic chyba coś na stawy bo kolana mi strzelaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Dzień 2
Dzisiaj jedzonko lajtowo wchodziło kcal na mniej więcej dobrym poziomie chyba zakwasy na udach po wczoraj są. Jutro trening trzeba dać z siebie wszystko. Drążek będzie jutro albo pojutrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ustal sobie kalorie na stałym poziomie i tego się trzymaj. Zbyt wiele białka, wystarczy 2g na 1kg wagi ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
3000 Kcal chyba wystarczy co nie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na taki trening

Następny temat

Plan treningowy i dieta

WHEY premium