SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas stać się mężczyzną

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
DT By Mandua. Wytrzymałość bez granic
Witam To moje drugie podejście do DT pierwszy raz skasowane zostało z powodów, że leciałem w kulki tak mówiąc. Teraz mam zamiar już się nie poddać. Powiedziałem sobie, że trzeba jakoś wyglądać i coś sobą reprezentować bo takim odżywianiu to będę przeciętnym polakiem z pilocikiem w ręce.
To tak mam na imię Dawid 17 lat moim celem jest jednocześnie siła, wytrzymałość , wydolność.
Dieta będzie wyglądać mniej więcej tak:
1.Omlet z 3 jaj z kakao gorzkim i łyżka masła orzechowego
2. 2 Kromki żytniego chleba z łososiem/ szynka w ostatecznym razie.
3. Serca/Wątróbka/Kura/Wołowina 200 g + warzywa+ węgle typu makaron ryż kasza 100 g suchego
4. To samo co wyżej
5. Jogurt 200 g/ Twaróg z warzywami
Trening
W piątek będe miec już drążek więc będe się podciągac narazie przygotowujący
Burpees
Moutain Climber
Przysiady
Pompki
Max obwodów
Potem 3 cwiczenia na brzuch
Bieganie 15-20 min średnim tempem
Jeszcze zastanawiam się czy zamiast 2 posiłku nie dac jakieś 100 g orzechów/migdałów + jabłko
Zdjęcia w wtorek i obwody bo sobie podjadłem w weekend więcej już tego nie zrobie bo sie fatalnei czuje;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
wygenerowany zrzut z dziennika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Ewentualnie te orzechy będą jeszcze;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Za dużo tłuszczy chyba mi wyszło i za mało węgli tak mi się zdaje:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
może za dużo a może za mało, zależy czy masz 150cm wzrostu czy 200, profil wypełnisz kompletnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
173 cm wzrostu 65 kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jaki masz sprzęt treningowy do dyspozycji? Kalorie na tym poziomie będą ok ale jak dla Ciebie więcej ww ale mniej tłuszczy. Białko też nie musi być aż tak wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Wiesz co drążek jedna hantla 10 kg i ciało ;(( nie mam narazie funduszy na dokupienie sprzętu ale chęci do treningu zato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Myślę jeszcze o tym czy w pierwszym tygodniu nie walnąć sobie 5 biegów po 15 min a nie trzy biegi ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Dzisiaj chyba zrobie sobie Burpees ( bez pompki) Moutain Climber i Przysiady bo strasznie lewa ręka mnie boli zobaczymy może przejdzie do południa. Przy tej diecie 2700 Kcal mam nadzieje że nie odłoży mi się fat bo chciałbym jeszcze brzuch wzmocnić;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jaki trening wykonujesz obecnie? Rób relacje dzień w dzień i diete tak samo publikuj. Skoro masz obawy, że 2700 to zbyt wiele to obserwuj. Tłuszcz nie przyrasta natychmiastowo, jeśli po 2ch tyg stwierdzisz, że jednak otłuszczasz się to zredukujesz o te 300kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na taki trening

Następny temat

Plan treningowy i dieta

WHEY premium