SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas stać się mężczyzną

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Dzisiaj nawet ok miałem biegać 3 razy w tygodniu pon sr pt a dzisiaj zrobiłem sobie dodatkowy bieg bo czułem nie dosyt:) Drążek zamontowany uff ile się namęczyłem z wujkiem;P Ale podciąganie strasznie lipa najszerzej ani razu wąsko 2 razy max.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Nie wiem czy kupować jakieś odżywki czy nie?? bo nie wiem jak to jest wytrzymałości i wydolności raczej nic mi nie wyrobi tylko ciężka praca więc chyba niema sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
no tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
bo o beta alaninie kolega mi mówił że niby jeden z lepszych supli działających, ale niewiem może z 3 miechy przed przygotowaniem koncowym zarzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Powiem co i kiedy jak nadejdzie czas, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
okej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Tak pomyślałem że 30 min po obwodach będe robić neatywne podciągania może być czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
to jak to połączyć? pomożesz? bo tak mam drążek i raz się podciągne wąsko ani razu szeroko bo za szeroki on dla mnie narazie jest. A na podciąganiu też mi zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
strona 2, moja 3cia wypowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na taki trening

Następny temat

Plan treningowy i dieta

WHEY premium