SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas stać się mężczyzną

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Czyli rozumiem że nic nie dokładać ?? Kurczę a zależy mi na nich bo podciąganie jest potrzebne do wojska;((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Jak dołożysz plan armstronga na drążek to nic nie powinno się stać, Bull raczej miał to na myśli żeby ci raczej zapał nie przeszedł po dodaniu sobie większej ilości treningów co może się równać z większym brakiem czasu i odechceniem^^

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
czas mam co prawda chodzę do szkoły ale ona najważniejsza nie jest;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w Twoim wieku jest najważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Heh no tak ale czas i tak mam na trening te 2 h mogę jakoś znalesc zawsze . No to nie wiem już w końcu jak z tym drążkiem ;/. Sorry że taki upierdliwy ale zależy mi bardzo a nwm jak go dołożyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wystarczy max 1h dziennie. Daj se luz, zrealizuj zaplanowany trening na 6tyg, później dodamy drążek. Ten czas nic nie zmieni i nei zbawi cię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
okej tak zrobię;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Jadł ktoś kiedyś taką mieszanke? w przecenie są i kupiłem 2 paczki do szkoły a niewiem czy nie dokupić by jeszcze paru.





Zmieniony przez - mandua w dniu 2012-11-18 16:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Przecież każdy Komandos je Orzechy Up! ;)
A tak na poważnie to wszystko co słodkie i w tym sensie dobre jest złe.
Płatki musli, fitness, slim itd. itp., czy ukryje się to pod nazwą orzechy itp., to jednak jest mała różnica.
Te orzechy nie mogą być w porządku, to proste, orzechy w porządku to naturalne orzechy a tutaj połowa zawartość to cukry.

Wartość energetyczna w 100 g: 451,00 kcal
Białko w 100 g: 3,40 g
Węglowodany w 100 g: 48,30 g
Tłuszcz w 100 g: 25,80 g

3,4g w 100g, straszne, nie wiem czy chipsy by zdrowsze nie były, ale 1 i 2 będzie cię cofało "sylwetkowo"

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Bo tam są orzechy macadamia, rodzynki, żurawina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na taki trening

Następny temat

Plan treningowy i dieta

WHEY premium