SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas stać się mężczyzną

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Kurczę nie wiem co jest grane dzisiaj ledwo 2 obwody zrobiłem a ostatnio robiłem 3 i to prawie że na luzie.:(( załamka dzisiaj. Idę biegać może chociaż bieganie mi pójdzie dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dokładaj, dokładaj za za 2tyg zakończysz karierę ze sportem, znudzi ci się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
nie dokładam narazie bo dzisiaj rady nie mogłem dać zrobić 3 obwódow jak w poniedziałek zrobiłem je a dziś ledwo 2 obwody kurcze sam nie wiem czemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Dzisiaj trening lipa tylko 2 obwody nie wiem sam czemu miałem tylko tyle sił:((
10 Burpees
20 Moutain climber
15 Przysiadów
10 pompek
2 obwody
Bieganie 2,80 km
Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Poradziłby mi ktoś czemu tak jest z tym progresem na minusie co pisałem post wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może miałeś zły dzień ciekawe, jak ci na następnym pójdzie?
a kiedy miałeś dzień nietreningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
wczoraj nietreningowy a co :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm.. no to może miałeś zły dzień
zobaczymy, co będzie następnym razem a czułeś niechęć przed treningiem? byłeś zmotywowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4488
A jadłeś tak samo jak poprzednio ? Może słabiej organizm zasiliłeś :) Albo tak jak dontknow pisze, słabszy dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
chętny własnie byłem do treningu , dziwne już się zaczeło w pierwszym obwodzie jak ledwo robiłem 10 pompek jak zawsze dopiero w 3 obwodzie mi ledwo szły dopiero. Własnie zjadłem przed treningiem fasolke po bretońsku może dlatego słabo odżywcza;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na taki trening

Następny temat

Plan treningowy i dieta

WHEY premium