SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas stać się mężczyzną

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4488
Szczerze, łatwiej by się to oglądało gdybyś żarcie na posiłki dzielił :) Ale to taka moja opinia :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
No muszę o tym pomyśleć;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no trochę słabo
to postaraj się o lepszy przedtreningowy i wtedy się zobaczy ale mówię ci.. czasami tak jest, że pomimo chęci wychodzi klapa, robotem nie jesteś, nie możesz zasuwać ciągle na najwyższych obrotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Musze zregenerować na piątek się bo będzie masakra;(( Dzięki za pomoc sogacz leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Zastanawiam się jak jutro mam trening to moge w przed lub po treningowym tłuszcze dać??
Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mandua
Zastanawiam się jak jutro mam trening to moge w przed lub po treningowym tłuszcze dać??


możesz
Jak dla mnie to jest bez sensu przejmowanie się takimi rzeczami. Nie jesteś zawodowcem, żeby liczyć każdy gram i badać jego wpływ na regenerację/przyswajalność/blablabla. Tylko pamiętaj o pełnowartościowym białku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
dontknow
mandua
Zastanawiam się jak jutro mam trening to moge w przed lub po treningowym tłuszcze dać??


możesz
Jak dla mnie to jest bez sensu przejmowanie się takimi rzeczami. Nie jesteś zawodowcem, żeby liczyć każdy gram i badać jego wpływ na regenerację/przyswajalność/blablabla. Tylko pamiętaj o pełnowartościowym białku

a białeczko będzie z kurczaczka;P kurczak z makaronem i masłem orzechowym;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Tak myślałem o tym wczorajszym treningu czemu tak słabo może to przetrenowanie ale raczej nie bo przecież cinko trenuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cienko w porównaniu z innymi. ale dla twojego organizmu może to być dużo.
jak się okaże, że na następnym treningu będzie znowu tak słabo, to sobie odpuść na dwa dni, po weekendzie wrócisz może ze zdwojoną siłą
kurczak z makaronem i masłem orzechowym? dobre to to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
dontknow
cienko w porównaniu z innymi. ale dla twojego organizmu może to być dużo.
jak się okaże, że na następnym treningu będzie znowu tak słabo, to sobie odpuść na dwa dni, po weekendzie wrócisz może ze zdwojoną siłą
kurczak z makaronem i masłem orzechowym? dobre to to?

No jak lubisz masło orzechowe to tak ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na taki trening

Następny temat

Plan treningowy i dieta

WHEY premium