SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - moje zmagania w dyscyplinie dla cierpliwych. End of spam w tym dzienniku!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie masz wrażenia że sam sobie zaprzeczyłeś, najpierw pisząc że duży ciężar to nie sztuka, a potem żeby go dowalić? Spokojnie, opanuje technike i ciężar będzie sam na sztangę wskakiwał.

Siłomasorzeźba to chyba jest, nie? Gdzieniegdzie niskie zakresy, aero, i progresja ciężarów co trening. Człowiek jeden trening zrobił, a Ci już No chyba że masz inną wizję, to chętnie jej wysłucham.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-06-18 23:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
kamikaz
Cv - bo to właśnie nie sztuka nayebać na gryf 120kg i robić wiosło podchwytem rwanym ruchem z paskami i przy kącie 30 stopni jak do szrugsów. Spróbuj sobie kiedyś tego wiosełka, wrócisz i zaczniesz smęcić że lipa na maxa i ego cierpi, poczujesz to co my.


Przeciez napisałem ze to nie jest pocisk skierowany w was!
Wiem ze zeby robic TO wiosło trzeba zejsc z ciezaru i tylko to chciałem powiedziec wiec uzyłem was jako przykład.


Pało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Cv - wiem, tylko mówię że to wcale nie takie hop siup i żebyś spróbował mój Padawanie
Cokta - nie, bo powiedziałem o dużym ciężarze, nie Twoim... Dowal tych kilogramów do sensownego poziomu bo wchodzę i się wkurviam że tak się obijasz, a ludzie ciężko ćwiczą...

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
w tym ćwiczeniu nawet nie weźmie się dużo, nie dlatego, że nie ma siły, ale dlatego by nie zarzucać czworobocznymi. Wszystkie wielkie grzbiety tamtej ery kulturystyki robili to wiosło na ciężarach rzędu 120-140kg max! a w łapie mieli ponad 50....więc raczej siła była. A można robić w pochyleniu tułowia i na 200kg, ale przerost mięśni skośnych brzucha i czworobocznych będzie psuł doszczętnie naszą sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a nagraliście gdzieś wiosło w waszym wykonaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie, ale trzymamy się starej szkoły wiosłowania, nie zważając na to, że w tym wiośle jest kot - bo będzie zawsze, ale jest ono rewelacyjne.

Do filmów przechodząc:
W rozpiętkach nie pronuj nadgarstkami, bo teraz poczujesz po części klatkę ale i barki, a przy wyższych obciążeniach miejscy pakierzy mają porozwalane barki od takich właśnie rozpiętek - technika to podstawa, każdy myśli że ćwiczenia izolowane to te "łatwiejsze" nic bardziej mylnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
mam wrażenie, że pomyliłeś dzienniki pisząc o tych rozpiętkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kur.va u Cokty to napisałem, to się tyczy Ciebie.
A pomyliłem się dlatego, że zarówno Twój dziennik jak i Cokty jest zapoczątkowany przez tą samą osobę - Cokte.
Ale zaraz się nie będę mylił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ok spoko, właśnie szukałem u Cokty filmików z rozpiętkami i nie mogłem znaleźć, więc pomyślałem, że to do mnie
end of spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453



0:30

Prosze bardzo jakby ktos chciał.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na brzuch.

Następny temat

Prośba o ułożenie planu treningowego!!!

WHEY premium