SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się robi grzbiety?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
Jestem od paru dni na tym forum. Może zadaje za dużo pytań ale spróbujcie być dla mnie wyrozumialiOtóż moje pytanie brzmi jak wykonać ćwiczenie zwane grzbietami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze słyszę. Skąd wziąłeś takie ćwiczenie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
A co nie ma takiego ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
cwiczenie grzbiet? sa cwiczenia NA GRZBIET
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
To przepraszam bo ktos mi powiedział ze jest takie cwiczenie i chciałem sie upewnic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
Bo nie posiadam drążka a chciałbym poćwiczyć plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drążek to koszt ok. 20zł a silne plecy bezcenne, także nie ma co kombinować chyba tylko marsz do sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18542
A można bez drążka jakoś ćwiczyć plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3996
grzbiety sie inaczej mówi na cwiczenie http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp#1.3G , leżysz na brzuchu i unosisz tłów do góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znaczy chodzi o prostowanie tułowia w opadzie?? Cóż, lepiej jest robić to na takiej specjalnej maszynce, ale jeśli chcesz robić to w domu to: http://kulturysta.com/viewtopic.php?t=52&sid=147a6c351ee023a42957225615185e1b na samym dole jest to ćwiczenie. Ale to jest ćwiczenie tylko na prostowniki grzbietu, więc jednak zainwestuj w drążek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Podciaganie na drazku szerokim nachwytem to bezcenne cwiczenie bardzo czesto niedoceniane. To moje podstawowe cwiczenie na najszerszy grzbietu. Na poczatku zacznij z pomoca aby ktos ci przytrzymywal stopy i sie podciagaj NACHWYTEM! To bardzo wazne. Wtedy poszerzysz swoje plecy. Zobacz moje zdjecie w profilu, wlasnie to niedoceniane cwiczenie daje takie efekty.

pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na mase

Następny temat

Jak cwiczyć aby było lepiej??

WHEY premium