SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc jak cwiczyć i czy oplaca się?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Wiek [16]
Waga [65]
Wzrost [167]
Cel do osiągnięcia (Masa, Rzeźba,)
Staż ( >0 )
Aktywność fizyczna (nie za bardzo duża :/ raczej dom, czasem trochę poćwiczę pompki, i inne jakieś tam :])

Mam takie pytanko jestem zielony w te klocki i chcę sobie w warunkach domowych trochę poćwiczyć :]
Ale żeby były tego jakieś wyniki.
Do tej pory robię sobie codziennie pompki (mało 3x15 np. albo więcej trochę ale mało)

Więc co mam robić? Jakie ćwiczenia w domu proponujecie mi? Ile ich?
Jeszcze mogę w domu u kolegi z nim robić wyciskanie sztangą :] (amatorko zrobiona ta sztanga nie prawdziwa :P ale jest)

I jak seryjki jakieś robić? Czy co? Robić jakąś rozgrzewkę przed wyciskaniem? Przed robieniem pompek?

Napiszcie co i jak. Dzięki wam z góry za pomoc :]

P.S Czytałem na forum różne tematy jak ćwiczyć itp. ale nie kumam większości :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Dysponuje:
Sztanga,
1 Sztangielka :/
I ławeczka :] więc na klate mogę brać :/
I tyle więc co?
Jak poustawiać sobie z tych ćwiczeń co dałem wyżej?

Edit:
Przemasso czekam na odp.

Zmieniony przez - Stylezzz w dniu 2009-10-08 17:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
A bez diety ciężko będzie chyba nie??
A co polecacie żeby jeść?

Później przeczytam cale te 2 tutki ale narazie to jak ktoś może coś tutaj mi doradzić napisać a nie dawać linków do takich wielkich artów :/
To bardzo bym prosił :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Sorka że dubluje posty ale zapomnialem dopisać :]
Czy przed wyciskaniem sztanglą robić małą rozgrzewkę???

Edit:
Kurde teraz dopiero zauważyłem że jest tryb edycji :/ tu nad postem sroka ;/ modzi i admini

Zmieniony przez - Stylezzz w dniu 2009-09-30 18:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
Jesteś osobą poczatkującą więc zacznij od treningu obwodowego(link Ci podałem)
Dieta jest ważna więc zapraszam do działu odżywianie.
Czytaj forum.

Ćwicz całe ciało a nie tylko wyciskaj sztangę:

Zmieniony przez - bartooo w dniu 2009-09-30 18:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Przeczytałem te arty.
Mam teraz pytanie czy takie coś będzie dobre:

W tygodniu co 2 dni ćwiczenie sztangą (przed tym krótka rozgrzewka).
A w te dni co nie ćwiczę to wieczorem: jakieś popki (3x15 później coraz więcej), + brzuszki (2x50 później coraz więcej), + przysiady (3x50 później coraz więcej) + do tego jakieś cwiczenia nie wiem jak je nazwać powiedzmy aerobiczne(pajayki jakieś skłony itp..)

I czy to będzie dobre??

A mam jeśli tak to 2 pytanie co jeść ? (dieta)

Z tego co czytalem to pisze dokładnie ale ja się nie znam jakie to te wszystkie bialka aminokwasy węglowodany itp itd......

Może mi ktoś powiedzieć po prostu co jeść?? Wiem tyle że trzeba jeść zdrowo ale to mało trochę :/

Napiszcie mi np. co jeść i ile przed treningiem.
Jakie rzeczy są dobre a jakie niedobre.
Co zjeść przed treningiem co po a co w ciągu dnia???

Ale chciałbym jakieś normalne propozycje bo wszystkich dan chyba nie dam rady zrobić zawsze :/ jakieś latwo dostępne


Zmieniony przez - Stylezzz w dniu 2009-10-01 19:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
Przeczytałeś ale widze, że się nie chcesz do nich zastosować.
Bardzo chcesz ćwiczyć tą sztangą ale Twój staż jest zerowy a w takim wypadku zalecane jest ACT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Chcę ale nie za bardzo mogę :/ Nie wszystkiego mogę tak przestrzegać :/

P.S co to ACT ? Nie kumam tych skrótów :/ a po 1 przeczytaniu nie pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
Jest to trening obwodowy w którym ćwiczy się wszystkie partie na jednym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3328
Kurcze :/
Wiem, że tamto jest opisane i że dobrze było by tak ćwiczyć :/ ale czy to co napisałem 2 posty wyżej jest złe?? Tylko chcę wiedzieć co o tym powiecie czy dobrze sobie to rozplanowałem czy tylko i wyłącznie trening obwodowy będzie działał :/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
Wydaje mi się że trening obwodowy będzie lepszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie mi schudnąć !!!!

Następny temat

Co najlepiej jeść po treningu ?

WHEY premium