SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - moje zmagania w dyscyplinie dla cierpliwych. End of spam w tym dzienniku!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale w wypisce interwały figurują jako osobny trening.

Zresztą to i tak nie zmienia faktu, że interwały należy łączyć z aero, niekoniecznie na 1 sesji, ale to jest chyba najlepsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
No to właśnie po siłowni to najmniej przyjemna pora na interwały, a jak masz wolny dzień to robisz jakieś opyerdalańsko. Nie lepiej lżej aero po siłówce, a właśnie w wolny dzień syto dorzucić do pieca?

Pandarek - a z mojego doświadczenia Ci powiem, że alfa-cardio to świetny deal na marną kondycję. Same aeroby niewiele dadzą, interwały wymęczą ale potem jest niedosyt bo nie spalisz aż tyle, znów dłużej ni dy rydy... Żeby nie było, potwierdzam Twoje słowa i dodaję, że nie tylko na fat ale i kondychę.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Wiesz, same interwały to jak wbiegnięcie na któreś piętro- fch** się zmęczysz, ale to nie jest to.

Adrian- widocznie dotychczasowy spadek formy okazał się niewystarczający i trzeba na chama popalić mięsa interwałami, gdy nie ma się już glikogenu w mięśniach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O Jezus, co nie robie to i tak jest źle Nie zależy mi na sylwetce. Pieprzysz, a jak niektórzy redu tylko na samych aero robią?

Kami, lżej aero mówisz? Na rowerku to mnie dupa boli i czuje się jak gej, poza tym nie mam tych 40 minut żeby w ogóle coś poczuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Cokta ale tu nie chodzi by "czuć". Nie mierz tętna, bo wątpie że znasz maksymalne wysiłkowe (często takie buraki jak my nawet nie zmierzą bo kondychy i wydolności płuc nie styknie by to osiągnąc), ale zrób np. delikatny bieg. Jakim tempem? Takim żebyś miał lekkie problemy z powiedzeniem dłuższego zdania jednym ciągiem, plus minus tyle to dobra intensywność i na nasz poziom idealnie. Nie trzeba 40 minut, styka ponad 20 - byle tylko wypłukać glikogen, wtedy organizm się musi trochę pomęczyć by go uzupełnić. Nie zależy Ci na sylwetce? To po cholerę aeroby?!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie mam butów do biegania, a po 4 tygodniach biegania w nich (trenuje jak Jarot, w chińskich halówkach, siła! ) w tamte wakacje przerwałem ze względu na kureffskie bóle stawów skokowych, mimo że technicznie bieg był dobry i poprzedzony solidną rozgrzewką.

To ja jakieś aero kręce? Tzn. zależy, ale bardziej zależy na wydolności, poprawie (chociaż leciutkiej) siły całego ciała, żeby nie wejść jak burak w te treningi.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-05-28 21:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Eee to olej biegi, szybkie marsze wystarczają do podbicia tętna w naszym wypadku. I stawy nie łupią.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Oo wodze że chyba komus przypomniałem o crossficie
fajna sprawa co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Szybkie marsze to ja mam - 2km do siłowni na trening, 2km z siłowni do domu - chyba starczy, nie?

Vix To nie jest crossfit, tylko u nas mądre głowy tak to nazwały. No fajne fajne, tylko że nie ma to jak te 6 obwodów i pół godzinne patrzenie w sufit bez orientu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No, pajacyki kurefsko męczą!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na brzuch.

Następny temat

Prośba o ułożenie planu treningowego!!!

WHEY premium