SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce cwiczyc lecz nie wiem jak :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Jak w temacie, chce zaczac cwiczyc lecz nie wiem jak... po krotce moja historia:
lat 18, 176cm / 78kg. Wazylem ok 96kg, natomiast przez moja chorobec cukrzyce zchudlem. Moj brzuch jest duzo mniejszy natomiast, nadal zflaczaly, jakby wiszaca skora. Cwiczenia silowe(np. sztanga, hantle) odpadaja, zalecenia lekarza. Myslalem nad jakimis aerobami(bieganie po polu itp) ale niestety brak czasu niepozwala.. Takze jakies cwiczenia w domu beda najlepszym rozwiazaniem :)
Tak wiec jakbym mogl prosic o jakies cwiczenia ktore mozna wykonywac w domu, a ktore dadza jakis efekt pozytywny :)

pozdrawiam

P.S.
Prosze jesli to jest mozliwe o precyzyjna rozpiske, poniewaz jestem kompletnie zielony w tych sprawach :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam :P Przerwałem cwiczenia na ok tydzien, teraz gdy cwicze znowu, mam straszne zakwasy.. jak tego uniknac ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
z tego co wiem w przypadku cukrzycy każda forma aktywności fizycznej jest wskazana i na pewno choroba Cie nie ogranicza w tym względzie najważniejsza jest odpowiednia dieta

Brak sprzętu kwalifikuje Cie do treningu domatora

poszukaj w atlasie ćwiczeń

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 573
zaden ze mnie ekspert, ale na brzuch wal ABSa, ja go robie od niedawna a juz widac calkiem klawe efekty. i malo czasu zajmuje. 3ms

Zmieniony przez - Nelfeshnee w dniu 2008-11-28 17:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Ok dzieki wielkie w takim razie... jesli mialbym jakies pytania to napisze :P

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Na Twoje problemy najlepszy jest trening aerobowy. Brzuszki nic/niewiele dadzą.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
aha... ale czy moglbys powiedziec cos konkretniej ?
Sa jakies aeroby, ktore moglbym wykonywac w domu.. jesli tak, to prosze rozpisz mi ile razy po ile seri, przerwy... bd bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
https://www.sfd.pl/_TABATA_-t334813.html 

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
z tego co sie dowiedzialem, wchodza w gre cwiczenia silowe (Sztangi, hantle) Niestety moj lekarz ze wzgledu na cukrzyce zabronil mi takich cwiczen... ehh... macie moze jeszcze jakies propozycje co do "domowych" aerobow / cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Czytaj dokładnie - tabata to zasada treningu. Możesz robić przysiady z klaśnięciem nad głową...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
rozumiem juz teraz, czyli moge np robic brzuszki na tej zasadzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
CZYTAJ UWAŻNIE!!! Czy brzuszki poruszają dużo partii mięśniowych?

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Pomozcie mi ulozyc trening na mase!!!

WHEY premium