SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Challange : "Spartańskie Kopyta" z Rafałem Nejmanem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chuchnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
paawo
Chuchnij.


Coś nie tak zrobiłem Ja od 20 lat na trzeźwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A skąd, wszystko w porządku, oprócz tego, że podniosłeś na karku 7 Jeepów Grand Cherokee na wysokość ponad półtora metra.


Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-12-17 00:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ja mam zaledwie 170 cm to niestety chyba nie będzie ponad 1,5 metra . A poza tym tylko nieudolnie dorównałem siadom Tsu z zeszłego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jakoś cicho w tym temacie . No cóż ja jestem może starej daty jak sie czegoś podjąłem to staram sie to doprowadzić do końca dlatego dzisiaj:

Przysiady SK - 310p - ósmy tydzień
- 55kg x 10p x 29s
- 55kg x 20p x 1s

tak się rozhulałem że na koniec znowu pyknąłem 20 zamiast 10 powtórzeń

FILMIK z siadów - ósmy tydzień 55 kg x 310p

Piętnasta seria 10p



Trzydziesta seria 20p


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Jakoś cicho w tym temacie . No cóż ja jestem może starej daty jak sie czegoś podjąłem to staram sie to doprowadzić do końca dlatego dzisiaj:


To ja sie może wytlumaczę
najpierw @ mnie zmógł, a teraz przeziębienie, a że ciężar juz u mnie wymagający, to podchodzenie w niedyspozycji trochè bez sensu... ale po świętach planuję jeszcze przynajmniej jedno podejście.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Tsubame33
jsdolan5
Jakoś cicho w tym temacie . No cóż ja jestem może starej daty jak sie czegoś podjąłem to staram sie to doprowadzić do końca dlatego dzisiaj:


To ja sie może wytlumaczę
najpierw @ mnie zmógł, a teraz przeziębienie, a że ciężar juz u mnie wymagający, to podchodzenie w niedyspozycji trochè bez sensu... ale po świętach planuję jeszcze przynajmniej jedno podejście.


Tsu ale to nie było bynajmniej skierowane do Ciebie , Ty już pokazałaś wszystkim na co Cię stać i jeszcze raz chylę przed Tobą czoła . Chodzi mi tutaj o prowadzących ten temat. Miały być dodatkowe wskazówki, relacje z treningów i.t.d. i.t.p. a tu kicha, na zapowiedziach się skończyło


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-12-23 09:08:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... ja tez lubię kończyć to, czego sie podejmuję, chociaż juz mi SK trochę kolidują z planem, ale przynajmniej ten 8 trening bym chciała wykonać.
Na prowadzących sie nie oglądam, chociaż jak sobie przypomnę BSU, konkurs pompkowy, czy 2HAH, to zdecydowanie bardziej byliśmy zaopiekowani.. ale ostatecznie liczą się korzyści z treningu. Siła w przysiadach rośnie, a na tym mi zależało najbardziej, wiec nie narzekam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
No tak to jest czasem,monituje i miało być wiecej uwag,filmów i wskazówek a na razie brak :)

Ale się nie zniechęcajcie-program jest fajny i tak mysłę ,by trochę urozmaicenia wrzucić,czyli sprawdzić po ulu seriach się nogi najbardziej napakują.


Tak to sobie wyobrażam-pomiar na napiętej nodzie w dwóch miejscach-pod pośladkiem i nad kolanem na przyśrodkowym-powinno nam to dać ciekawe informacje,gdy wszyscy uczestnicy to dokładnie zrobią.


Pomiary-
1.przed treningiem
2. po 5 serii
3.po 10 serii


itp :)


Ciekaw jestem rezultatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 34 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17278







Mój 5ty trening. Ledwo wyrabiam z czasem i stąd może mała aktywność ale na tyle na ile udało mi się podrzucić samą ideę to może ona przyniesie postęp co było celem tej inicjatywy.

Pozdrowienia
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIEŃ CHŁOPAKA!

Następny temat

39, czyli "nadejszła wiekopomna chwila"

WHEY premium