SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Challange : "Spartańskie Kopyta" z Rafałem Nejmanem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
No to będzie ich ostatni trening SK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ojan to są goście co trenują ponad 10 lat i mają wyniki-nie patrz na to ,jak tu nasi do nich podeszli-taka "gościnność" polska pewnie (z dobrego serca :) ):)

Nie chcą się tu jakoś pokazywać,logować-są pierwszy raz na forum ale czytają tu ten temat (zresztą takie zachowanie to miała tu z początku większość z nas)

Dziś z nimi rozmawiałem,jutro kręcę kolejny trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Jeśli czytają to może ich zdopinguję do następnych SK?
To będzie pond 70% ich masy i ich nogi odczują to mocno. Po 20-tej serii napewno nie będą mieli za dużej ochoty na dotrwanie do końca. Chociaż w grupie jest łatwiej niż samotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Za to Rafał powrzucał kilka zdjęć i jest Ameryką zachwycony:)









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Trzeci trening Spartańskich Kopyt zaliczony w Holandii.
Do tego doszedł nowy uczestnik,który się nie przestraszył 60 kg i na tym ciężarze podjął challange.

Film w trakcie -pewnie wieczorem będzie gotowy.


Na czwarty trening szykuje się za to dziewczyna,Holenderka.

Trenuje dość konkretnie z tego co widziałem i ten konkurs bardzo jej się spodobał.

Zobaczymy w przyszłą środę,czy nie wymięknie do tego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Rafał chyba kluby pomylił,miał zrobić zdjęcia z siłowni a tu takie coś :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Wreszcie się film wgrał-jakiś błąd był na youtube-dwie godziny wszystko w miejscu stało-musiałem jeszcze raz to wgrać.



Tak wyglądał 3 trening-były momenty zniechęcenia ale zostały pokonane i trening w całości zaliczony.

Za tydzień już będzie 65 kg na sztandze.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
masti
Czyli jutro powinno być 75 kg .

Panowie chyba zrezygnowali z 75 jak im powiedziałeś, że mieli trochę za dużo ostatnio?
Żyją i cisną dalej.
Panu nr 1. to trzeba buty do podłogi przybić bo niedługo Ci odleci z kadru
Pan nr2. wg mnie bardzo ładnie.
Pan nr 3. widać wziął uwagi do siebie i się poprawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening 3: 24 kg



I ostatnie 50:





4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Nie zrezygnowali-tylko ostatnio było jedna 55 kg-15 kg i 2,5 -na filmie wyglądało na 20 i 5 kg ale obejrzałem obciążenie na miejscu i było ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIEŃ CHŁOPAKA!

Następny temat

39, czyli "nadejszła wiekopomna chwila"

WHEY premium