SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Challange : "Spartańskie Kopyta" z Rafałem Nejmanem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo przyzwoite siady i to bez pasa. Jednak się da.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
ojan mialem tak samo
To chyba norma po tym treningu, nogi omdlale. Ale i tak najlepsze sa domsy dwa dni po :D.
Ladnie siadales, glebokosc jak najbardziej ok. Mnie tez tak pochyla, to kwestia wzrostu i dlugosci kosci udowej. Nigdy nie usiade pionowo, chocbym nie wiem jaka turbo mobilnosc wypracowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
Moje pochylanie było specjalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ojan świetnie poszło i już są cieżary kulturystyczne a nie fitnesowe (jak na taką dużą ilość serii )
Koledzy z wczorajszych Spartańskich Kopyt dziś nie przyszli na trening.

Albo coś im wypadło w pracy albo ledwo chodzą,albo....może ich Wasze komentarze uraziły? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale przecież my z dobrego serca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
masti
Ojan świetnie poszło i już są cieżary kulturystyczne a nie fitnesowe (jak na taką dużą ilość serii )
Koledzy z wczorajszych Spartańskich Kopyt dziś nie przyszli na trening.

Albo coś im wypadło w pracy albo ledwo chodzą,albo....może ich Wasze komentarze uraziły? :)
Dzięki. Zapomniałem napisać, że zajęło mi to prawie 75 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Paawo zapraszam do udziału w challange . :)


Ojan,szybko poszło bo sam trenowałeś,w 3 osoby ,to już tak raz za razem nie idzie-zawsze są drobne przestoje i w sumie to daje 120 minut.

Ale już te większe ciężary dają popalić.
Jeden z kolegów ma rekord 200 kg a też pod koniec już nogi mu wymiękały.

Jestem ciekaw czy się jutro pojawią i jakie wrażenia potreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A Rafał juz nadaje z Florydy-pisze ,że stasznie zalatany ale jak sie uda to zajrzy do tematu .

Ma tam tylko niecałe dwa tygodnie by wszystko pozałatwiać.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
"Ojan,szybko poszło bo sam trenowałeś,w 3 osoby ,to już tak raz za razem nie idzie-zawsze są drobne przestoje i w sumie to daje 120 minut. "

Tak też myślałem. Z drugiej strony jest więcej czasu na regenerację i jest doping rywalizacyjny . J
Ja walczyłem sam ze sobą i dzisiaj ciężko usiąść na sedesie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie doomsy nie dają żyć przez 2 dni po tych przysiadach... w dodatku kolana mi zaczynają strzelac i chrupać i tak się zastanawiam, co będzie przy większych ciężarach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIEŃ CHŁOPAKA!

Następny temat

39, czyli "nadejszła wiekopomna chwila"

WHEY premium