SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Challange : "Spartańskie Kopyta" z Rafałem Nejmanem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
paawo
xtras2001
Myslalem, ze to porzadny challange, a
to jakies polprzykleki z recznikami na karku.
Polecam panow wyzej poznac technike przysiadu, a dopiero pozniej brac sie za wyzwania.
Tylko ten caly na czarno jakos wyglada. Reszta wola o pomste do nieba.

Nie dodałeś, że w pasie ciężarowym.


Pas przemilczalem ;//
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Ja nie w temacie, bo nie rozumiem idei robienia 300 przysiadów na treningu, no ale nie wszystko muszę rozumieć
Także ten, Tsu, ładny kolor lakieru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ajazy - ludzie też nie rozumieli Newtona patrzącego na spadające jabłka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ajazy
Ja nie w temacie, bo nie rozumiem idei robienia 300 przysiadów na treningu, no ale nie wszystko muszę rozumieć
Także ten, Tsu, ładny kolor lakieru

nie wszystko musisz rozumieć ale zauważenie tylko koloru lakieru jest mocno niesprawiedliwe
jako specjalista od techniki mógłbyś bardziej docenić Tsu w porównaniu z przykucami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Przysiady Tsu przy kucaniu panów to jest oczywista oczywistość i zupełnie inny poziom, ale może tak ma być, ja już do techniki innych się nie wtrącam, chyba, że ktoś zapyta, a przecież nikt mnie pytać nie zamierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
masti
Ajazy - ludzie też nie rozumieli Newtona patrzącego na spadające jabłka :)


O, no i okazało się, że jeszcze deficyt mam i nie nadążam za nowoczesnym podejściem do treningu..biorę na klatę, popłaczę w samotności
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
masti
Ajazy - ludzie też nie rozumieli Newtona patrzącego na spadające jabłka :)


O, no i okazało się, że jeszcze deficyt mam i nie nadążam za nowoczesnym podejściem do treningu..biorę na klatę, popłaczę w samotności

Nie musisz płakać. Że niby dwa ciała się przyciągają, toż to nie prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam doomsy na udach po tych 300... co po normalnej objętości zwykle sie nie zdarza... nie wiem, co to oznacza i jaki będzie efekt tego doświadczenia i jakie korzyści, może wystarczyłoby 100 przysiadów dla normalnego śmiertelnika... ale taka formuła, nie dyskutuje, bo sie nie znam. Fajnie, że moja technika bardziej juz przypomina przysiad, może uda sie to utrwalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Ja jednak wybiorę schody zamiast tych przysiadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Siadam jak umiem - możecie nazywać to jak chcecie. Po 10 serii zacząłem się pocić. Po 20-tej wydłużyłem trochę przerwy między seriami. Po 25-tej przerwy były tak długie jak potrzebowałem - pot zaczął wysychać prze chwilę było mi nawet zimno - i właściwie to walczyłem o to aby nie poddać się przed ukończeniem 30-tu serii. Zaczęły mnie boleć mięśnie ud . Gdy schodziłem po schodach ze swojej siłowni to trzymałem się poręczy schodząc po jednym stopniu - raz ugięło mi się kolano i prawie upadłem !

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIEŃ CHŁOPAKA!

Następny temat

39, czyli "nadejszła wiekopomna chwila"

WHEY premium