SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cchem walić sto pompek - co mam zrobić??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47
Mam małe pytanko. Od ponad pól roku robię pompki i tak na prawdę nic się nie polepszyłem. Owszem mięśnie mi przybyły zarypiście i klata się zrobiła fajna ale nie mogw wywalić więcej niż 40 pompek na raz! ;/ Dla tego chciałbym się dowiedzieć co robię źle i co mam poprawiać lub zmienić. Oto co rodzię CODZIENNIE:

Godzina 16:00 - wyciskam 100 razy sztangę 30kg (1 seria 50 podniesień, a potem 2 po 25)
20:00 - robię 80 pompek (pierwsza seria około 30, druga 30, trzecia 20)

Nie wiem co robić. W ogóle ostatnio widzę spadek wydajności w pompkach. Czyżbm przesadzał ze sztangą? Chciałbym i wrzucać sztange i jeszcze na luzie sadzić 100 pompek. Proszę o pomoc i opisanie dokładnie jak mam dojśc to tego wyniku magicznej setki.

P.S (Jeśli to ważne to podaję swoje wymiary, Wzrost 181cm, waga 75 kg, biceps 34 cm, klata 102cm)

Za pomoc i rady z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 767
Ja robie Codziennie, moze powiecie ze to błąd Ale ja chodze 2 Razy w tygodniu na siłke bo teraz musze sie w szkole pilnowac i poprawiac ocenki, robie tak, 3x50 Popmki na krzesłach, i 5x50 na ziemi w szerokim roztawieniem raniom i puchniesz jak Balon
pozdro 600

Banda Rogala Smietniki Op*****la >=D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
Rany, i tak codziennie? Ja polecilbym tak:
I seria - max (zakladamy ze oscyluje w okolicy 30-40)
II seria - 20
III seria - 20
IV seria - 20 odstepy dopasuj tak, zebys mogl zrobic wszystkie serie, a nastepnie stopniowo je zmniejszaj. Cwicz 2 razy w tygodniu, gora trzy.

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47
hmmm, a co ze sztangą. Mam ją odstawić na bok i skupić się tylko na robieniu pompek? Czy może zmienić jej ilośc podniesień i tak jak pompki podzielic na dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
IMHO - sztanga niewiele Ci pomoze, bo zeby robic duzo pompek, trzeba robic duzo pompek , a moze Ci zaszkodzic, jesli przetrenujesz miesnie. Wiec jesli Twoj cel jest taki - 100 pompek - skup sie na nich.

Pozdrawiam

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8539
ja robię tak że rano robię na maxa i staram się co jakiś czas dorzucić 1 więcej a co 2 dzień wieczorem 3 serie po 30 i też zwiększam. mam duży postęp bo zaczynałem od 20 (rano) a teraz robię 60-70 - nie wiem od czego to zależy ale czasami dam radę 60 a czasami podciągne 70. nie wiem czy dobrze robię ale zwiększam liczbę - co sądzicie?

Raffall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
Dokladanie po 1 - metoda Specnazu! To chyba mowi samo za siebie! ale nie na kazdego to dziala.

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
"Owszem mięśnie mi przybyły zarypiście i klata się zrobiła fajna "
spadłem z krzesła

stary wogóle coś ty za trening wymyślil na klatke żeby 50 razy sztange podnosić ?? Jakie Ty masz cele treningowe ?? cwiczysz tylko wyciskanie sztangi bo chcesz robić 100 pompek ?? Nie masz więcej obciążenia niż 30 kg ?? Poczytaj troszkę na ten temat to będziesz miał bardziej ZARYPISTE mięśnie ;)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 653
Jak zaczynałem ćwiczyć to potrafiłem zrobić nawet 69 pompek na raz, ale teraz ( 5 miesięcy później ) max 50 i padam jak kawka. Z jednej strony może i przetrenownie a z drugiej większa masa ciała o 6kg ;)

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 268
To weź pompkę i sobie pompuj 100 razy :P

Nie ma to jak przypał...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1166
Polecam ten temat : https://www.sfd.pl/temat55987/
Tam znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie!!

Pozdr

Yankee8
Choy Lee Fut Kung Fu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
totojones - zapewne nie słyszałes co to jest regeneracja i z tad twoj spadek wydolnosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

pytanie

WHEY premium