SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cchem walić sto pompek - co mam zrobić??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47
No właśnie nie słyszałem dla tego potrzebuję teraz porady. A co do tego tematu co mi podaliście to tam owszem jest wszystko ładnie opisane ale tamten gościu robi same pompki, a ja mam jeszcze sztangę. Dla tego prosiłbym kogoś o taki mały plan tygodniowy co mam robić, którego dnia. Szkoda mi rezygnować ze sztangi bo od niej przyybyło mi w bicepsie 4 cm ;/
(Napiszcie, w który dzień co robić i ile serii i jak. Z góry dzięki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
www.kulturystyka.pl/atlas/ - tutaj poczytaj o regenracji , chodzi mi o to ze nie mozesz codziennie cwiczyc , juz tym bardziej tych samych parti . Ale na czym Ci zalezy zeby robic 100 pompek cze zeby miec wiekszy biceps bo juz nic nie kumam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47
Chciałbym i mieć większy bic i walić 100 pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1166
Jakoś wydaje mi się,że powinieneś się bardziej skupić na tricepsie i klacie niż bicepsie. Może wrzyć sobie w program pompki na poręczach co wzmocni triceps ,który jest bardziej potrzebny przy pompkach. Po za tym pompki to ćwiczenia bardziej na rzezbę a przy tej ilości to napewno powodują większe spalanie mieśni niż ich budowanie.

Yankee8
Choy Lee Fut Kung Fu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
ja duzo pompek robie z 17. ja booss che che bo ja jezdze na desce i jaream ziolo hehe.

Kjuuuuuuuuuuurdeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47
Czyli, że jak pompki spalaja mięśnie, a nie budują? Nom to ja sie nie znam na tym ale dla nmie ta wypowiedź jest niestety bez sensu. RZADNE ĆWICZENIE NIE SPALA MIĘSNI - KAŻDE COŚ BUDUJE! To chyba wie każdy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2018
Jesli nie dostarczysz organizmowi bialka, wszama miesnie - to wie kazdy:) Poczytaj.

*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***

"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu"
---
http://www.sfd.pl/temat170363/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
"Czyli, że jak pompki spalaja mięśnie, a nie budują? Nom to ja sie nie znam na tym ale dla nmie ta wypowiedź jest niestety bez sensu. RZADNE ĆWICZENIE NIE SPALA MIĘSNI - KAŻDE COŚ BUDUJE! To chyba wie każdy :P"

wieszkość nowych/młodych ludzi na forum NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O TRENINGU, że o stylu wypowiedzi i słownictwie nie wspomnę
i TO wie kazdy kto chociaz troche juz siedzi na forum, jak to mówi Binu: "fakty nie mity"......

dziś juz pozdrowień nie bedzie, wqrwiłem się

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
toto - jesli cwiczysz barodziej silowo - na silowni sztanga- nie pracujesz zapewne nad wytrzymaloscia- pogarsza sie ona - spada liczba wykonwyanych przez cieibe pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47
TGo może wreszcie ktos mi powie co mam zrobić. Bo prosze Was o odpowiedź, a jak na razie dostaję serię anegdotek i uwag o moim słownictwie ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

pytanie

WHEY premium