SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLICZNOŚĆ -CYKL I ODŻYWIANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reggie chcesz byc wiekszy to nie mozesz za mocno ograniczac kalorii:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
reggie ograniczenie spozycia kalorii raczej utrudnia chidnięcie a utrzymanie wagi po schudnięcu to juz wogóle

ludzki organizm adoptuje sie do wszystkiego
jesli zmiany sa stopniowe jesli nagłe to tez tylko przechodzi przy tym "lekki" szok
widziałem chyba zdjęcia ludzi ze słoniowacizna oni normalnie funkcjonuja albo powiem ci że sa ludzie którzy potrafia miec w jamie brzuszne j 20l płynów marskośc watroby albo nerki wielkości arbuza

no i do podaży kalorii organizm tez się przyzwyczaja jeśli jescz np 5000 kalorii dzienie i nie ćwiczysz powinienes w teorii jaka maja ludzie na temat człowieka
tyc jakies 2kg na tydzień a jakos tak nie jest
ale wbrew temu co myślą ludzie człowiek to nie samochód z bakiem w którym sie wlewa benzynę
i nie jest tak że mien kalorii miniejsza waga
może jeść dziennie 1000 kalorii i ze sporym sukcesem tyć
mój kolega jes 14000 dziennie i masę przybiera nie za szybko
cały sekret twi w adaptacji organizmu
opiszmy powiedzmy podstawy efektu Jo-Jo

jest sobie człowiek otyły je 5000 kalorii dziennie mało sie ruszając pewnego dnia staje przed lustrem i patrzy i patrzy i wydaje mu się ze powinno sie zrzucic kilka kg
więc co on robi oczywiście najczesciej ogranicza ilość spozywanych kalorii
powiedzmy na 1000
jest to wielki szok dla jego organizmu no i oczywiście efekty spekatalularne brak 4000 kalorii w organizmie robi swoje nasz otyły człowiek chunie jak pies i chudnie i chudnie ale stodując dietę wyrzeka się głoduje itd.
pewnego dnia osiagną sukces schudł i wąży tyle ile by chciała
niestety jego organizm jest teraz nastwwiony na podaż kalorii wysokości 1000
nasz człowiek cieszy się ze skończył dietę i wreszcie może pojeść smakołyki
i zaczyna nie koniecznie na ostro powiedzna od 2500 kalorii
ale to jest w tym wypadku o 1500 dla organizmu za duzo no i teraz tyje w naprawde szybkim tempie
jesli mi ktoś nie wierzy to jak wyjasni istenienie na świecie zjawisko tak zwanych "niejedzących" lub "bretharnian"?

tak więc nie radze ograniczać spożycia kalorii tylko poprostu zastąpi ryż pomidorami ogórkami sałatą pieczarkamicebulą czosnkiem kalafiorem papryką
najlepiej surowymi
----------------------
uff ale moge tak dłużej o teorii sportu a szczególnie odchudzania

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja am pytanie: bo te tabelki to jest roklad na codzien czy tylko w dni teningowe? Jezeli ta druga opcja to ile mam tego jest z dni, w ktore nie cwicze?

AnesthesioloG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
TIGRE- policz kalkulatorem- co za kłopot- bez przesady

----------------------

rozex- nie pisałem, bo nie wszystkich stac na nie, ale owszem MOŻNA

------------------------------------

Regggie- DOKŁADNIE lepiej jest rozłożyć gubienie 5 kg na 3 miesiące niż na 1- mas wtedy o 80% pewnosci więcej, że to nie tkanka mięsniowa jest redukowana i , że unikniesz jojo

A wysokie IG-owszem, ale dla osób nieaktywnych fizycznie, a my tutaj jedziemy z koxem ostro
-------------------------------------

AG-SHZ- I WSZYSCY-W DNI NIETRENINGOWE ŁĄCZYMY 2 POSIŁKI POTRENINGOWE W JEDEN Z MNIEJSZA ZAWARTOŚCIĄ.

--------------------------

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
dobra Panowie,ogranicze tylko jeszcze ww z tego co tu jest bo gdzies kolo 4,5-5 na masie robilem,i w takim razie bede mial cos podobnego do tej zalecanej diety,ja nie mowilem o zadnym drastycznym ograniczaniu liczby kalorii,tylko po prsotu,ze o jakies 500kcal na moj gust za duzo,znow jak odejme te 500kcal wiekszosc z ww i bialka troche to chyba tez nic sie nie stanie prawda,bo bazujac przy 2250-2500 wysztsko i tak winno byc moim zdaniem okej

"But I,being poor,have only my dreams,
I have spread my dreams under your feet,
Tread softly,because you tread on my dreams"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4378
A jak i co jesc zeby w dni nietreningowe nie dostarczac zbyt malej ilosci kalori i zeby nie wychodzil ujemny bilans kaloryczny

Mam podwieszomy osobny post pt:''CZY MOZE BYC TAKA DIETA ''

Czy moglby ktos go przeczytac i tam zazucic wszelkie zmiany i uwagi dotyczace mojego pytania z gory dzieki

irek

irek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
W grupach V i VI można dopuścić w dni nietreningowe do lekkiego deficytu kalorycznego.
A ogólnie jadamy mniej o ok.300-600kcal.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
Michail a czy masz jakies razace zastrzezenia do takiej diety:

1.80g platkow(niby chocapici o duzym ig,ale to rano)+250ml mleka 0,5%tluszczu + 150g twarogu chudego + jogourt niskotluszczowy
lub
4-5 bialek jaj i 1 cale jajko + 70-80g maki + troche mleka + moze troche(jakies 40g max)platkow + 75-100g twarogu +jugort niskotluszczowy
2.100g pieczywa ciemnego + 150g wedliny drobiowej + 50g sera zoltego
i tu trening powiedzmy
3.80g ryzu + 150-200g piersi kurczaka + surowka
4.puszka tuczyka
5.odzywka z 40g

bo tak narazie zyje i chyba nie jest strasznie zle,moj dzien trwa teraz nieco krocej,bo dlugo sie,wiec tez opcja,ze od pazdziernika bede wlasnie musial dodac ten jeden posilek jeszcze,bo trening bede mial po 3 posilku,zatem dodam jeszcze jakis po treningu z 60g ww gdzies i z 30-40g bialka i troche tluszczow,bo narazie to raczej moja aktywnosc w b.duzej mierze sprowadza sie do aerobow i treningu oraz reszta jest b.lekka

"But I,being poor,have only my dreams,
I have spread my dreams under your feet,
Tread softly,because you tread on my dreams"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
teraz w le klerku jest promocj asą krewetki po 5 zeta mozna czasem sobie zaszaleć i zamiaste paieru toaletowego z wodą (tuńczyk) albo gumy arabskiej (gotowana pierś) zjeśc sobie krewetki sam to zrobiłem tylko raz jak miałem naprawde dość

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Regggie

1.ospuść sobie wynalazki dla dzieci i polecam owsiane-ewentualnie na pół z kukurydzianymi
NO I ZA WIELE LAKTOZY NA JEDEN RZUT:MLEKO, JOGRUT, TWARÓG

SZUKAJ BIAŁKA W JAJACH (5-6 BIAŁEK+2 ZÓŁTKA I MASZ OK 25 G BIAŁKA)

I TUTAJ NIE ROZUMIEM- TA DRUGA LINIJKA-(NIE PKT 2)TO CIĄG DLASZY ŚNIADANIA???


2.WYWAL SER I SMAROWANIE PIECZYWA-DODAJ SAŁATĘ MACZANĄ W OLEJU LNIANYM

3.OWSZEM MOZE BYĆ- TYLKO CO PO SAMYM TRENINGU OD RAZU??nIE PRZYJMUJESZ PROSTYCH WĘGLI WCALE??A DO SURÓWKI DODAJ LNIANY

4.OK

5-OK

TYLKO COŚ MI SIĘ NIE ZGADZA- ZA MAŁO POSIŁKÓW

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety

Następny temat

DODATNI BILANS O CO CHODZI????

WHEY premium