SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywianie szkolne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
macie jakieś pomysły na szybki posiłek i co najważniejsze pożywny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam się z dyniolem, 99% ludzi w LO i technikum ( w moim przypadku ) to po******leńcy - nie warto się nimi przejmować i robić swoje

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Witam!
Ja próbowałem wielu rzeczy w szkole. Zacząłem od kanapek z piersią kurczaka (brałem takich kilka i było git, póżniej zacząłem nosić ryż w specjalnych pojemnikach, a teraz zastanawiam się czy nie kupować sobie jakichś specjalnych batoników, np. z Megabola.
Nie wiem, może ma ktoś jakieś oryginalne pomysły, bo wiemy przecież, że w szkole niestety nie da rady normalnie zjeść obiadu (wykluczam od razu jedzenie na stołówce, bo nigdy nie wiadomo co tam dają ;P).

Zapraszam do dyskusji.

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Ja nosze ryż z piersiami w plastikowych pojemnikach i półtora litra wody niegazowanej(biore na to osobną torbe), jem praktycznie na każdej przerwie, nie wiem w czym problem panowie.

Dyniol masz takie wymiary przy nieregularnym odżywianiu?



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-09-30 12:32:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jak kolega wyzej duzy plecak zapakowany po brzegi jedzeniem i gdzies tam zeszyty wystaja :>
a tak na serio to zawsze ryz piers z indyka warzywka w pojemniczkach 1 lub 2 i co 2 przerwy pol pojemnika dodatkowo litro wody w butelce jest git ;)
nawet ryz z maslanka rodzynakmi bananami i dodatkami wchodzil i przy malej ostroznosci sie niewylewal ;)

pozdrawiam

" a może tak bez motta ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
Troche głupia sytuacja wyciągasz pojemnik z ryżem i cycem kury i się zajadasz, podchodzi do ciebie ładna lala i coś sie pyta co robicie ??? Ja bym chyba się pod ziemie zapadł

Pozdrówka !!!

Życie to ból

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja to jem rozne rzeczy, na ogol sie az tak nie przejmuje dieta, jadam 2 obiadki i 2 kolacje, wiec drugie sniadanko to kanapki. Ale u mnie na wydziale jest taki gostek, spory bydlak, no i wielokrotnie go widzialem zajadajacego ryz z garnka, gdzies to sobie w jakims laboratorium podgrzewa. No i panienki z jednej strony go podziwiają za budowę, a z drugiej się z niego śmieją.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe czy tak samo by się naśmiewała, gdyby mogła popieścić Waszą klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rano owsianka i serek wiejski, w szkole 2,3 razy po dwie grachamki z chudą wędliną (po 40,50 gr na kanapkę i plasterkiem sera np. hochland light) papryka, ogórek, sałata lub cykoria. W domu obiad, po siłowni zaraz po treningu banany, godz. później owsianka, ryż czy makaron na mleku i serek wiejski, przed snem (1,5 h) tuńczyka.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
no tam nienarzekam jak wycigam pojemnik z "cyckami" w ryzu na poczatku sie nabijaja ale jak widza ze zjadlem sobie usiadlem anpilem wody i czuje sie najedzony to widze ze miny im blednieja i juz tak im niejest do smiechu oni glodni ja najedzony i to dobrze :)
wkoncu chcem przytyc wiec paru rzeczy musze sie wyrzeknac i rygor na siebie wrzucic ;)
taka cena takie hobby :)

pozdrawiam

" a może tak bez motta ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Ja tam za bardzo nie przejmuje się tym co ludzie sobie myślą na ten temat , mogą się śmiać ale ja przynajmniej będe wyglądał lepiej od nich.



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-03 19:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
A powiedzcie mi co w tym smiesznego?

Bokser

Bokser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie, jak rosna?

Następny temat

Super Fat Burner

Wiecej