SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budujemy klatkę, odbiegajac od utartych zasad!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
ok tak zrobie. dzięki jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
u mnie nadal progres silowy i wizualny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ile już jedziesz tą metodą? U mnie pewnie nie będzie tak zauważalne bo aktualnie redukuję..
Dodatkowo zastanawiam się czy wąski rozkład poręczy nie będzie pitolił roboty ;/ (się zobaczy)

Zmieniony przez - bonku5 w dniu 2013-04-01 08:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
TomQ-MAG
u mnie nadal progres silowy i wizualny


To gitara, rozbójniku
Jak doczepisz swoją wagę w dipsach na 1 raz,dam soga

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
co ten czarny murzyn wymyślił za plan, może też spróbuję po swoim aktualnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Antek-to największy standard-dipsy/na skosie sztangielki czy gilotyna i super seria squezze press i rozpiętki(fajnie się uzupełniają te ćwiczenia tak swoją drogą)

Jeżeli ktoś poprzednio trzymał się ławy płaskiej-taki planik rozwala klatkę.Okazuje się że dipsy powalają wyciskanie na łopatki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no to akurat jak wyluzuje z ciężarami będzie plan na klatkę jak znalazł, bo rozpiętki na mniejszych obciążeniach będę robił sobie - 30kg to akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zrób sobie Gironda para dips(odwrotny chwyt i mocna praca łopatkami).Skoro luzujesz z ciężarami,nie masz nic do stracenia-a ćwiczenie antyczne(Antkowe).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak mi nadgarstków nie połamie to z chęcią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie wykręcaj ich total do wewnątrz bo się posypią.Daj je na skos-tak jak Larry pokazuje na filmie Ale człowieku,wiesz jak dipsy na takich szerokich poręczach typu V niszczą klatkę?Ja nie wiem,bo nie mam do takowych dostępu Jeden z podopiecznych ma na siłce takie-zazdroszczę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe 3 dni

Następny temat

BICEPS BEZ KOKSU

WHEY premium