SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budujemy klatkę, odbiegajac od utartych zasad!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
A dipsy, skosy dół odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
już za bardzo zaczynasz kombinowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Pewnie tak, bo już mi ręce opadają z niemocy. Wszystkiego próbuje i to samo, dlatego pewnie już tak kombinuje.

Za to z barkami muszę uważać żeby klatka nie znikła (tu przynajmniej nie mam problemu jak zrobię cięższy trening).

Dzięki, teraz tylko na siłke działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
niepotrzebnie.
4 podstawowe ćwiczenia wystarczą by rozwinąć dobre piersiowe, a nawet 3 jak właściwie będziesz pracował klatą. Wystarczy akcent położyć na górę (2ćw) i ostatnie ćwiczenie budujące boczne i przymostkowe aktony piersiowych - rozpiętki np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Antos098
niepotrzebnie.
4 podstawowe ćwiczenia wystarczą by rozwinąć dobre piersiowe, a nawet 3 jak właściwie będziesz pracował klatą. Wystarczy akcent położyć na górę (2ćw) i ostatnie ćwiczenie budujące boczne i przymostkowe aktony piersiowych - rozpiętki np.


Tak zrobię..

Wrzuce hantle z rotacją do wewnątrz x4, gilotyne (szeroki chwyt) x4,
rozpiętki skos góra x4, i ostatnie albo linki od dołu, albo przenoszenie za głowe.

"ostatnie ćwiczenie budujące boczne i przymostkowe aktony " Tak szczegółowo nie potrafię powiedzieć co jest na co :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Badałeś się pod kontem wad postawy?
Ja tam widzę niezły bajzel i dosyć szpetny rozwój klatki.Nie wiem czy winić tutaj należy technikę......

AdX117

Co do poręczy-sam mam typ || i często wykonuję wersje stricte klatkowe.Nawet Girondowską odmianę z odwrotnym chwytem-tylko tutaj ostrożnie z ciężarami-do 35/40kg maks,by się nie uszkodzić.

Wszystko zależy od szerokości względem barków.Więc niczego nie wyrzucaj tylko pokombinuj i dobierz wersję pod siebie.Nie omijaj problemu,bo to największa głupota.

Jaką szerokość mają twoje poręcze?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
ronie220
Badałeś się pod kontem wad postawy?
Ja tam widzę niezły bajzel i dosyć szpetny rozwój klatki.Nie wiem czy winić tutaj należy technikę......



Mhm nie raczej nie robiłem takich badań, stwierdzał jedynie masażysta nie jeden lekką skolioze, ale nie oszukujmy się kupe ludzi ma, a nawet nie wie. To raczej nie jest problemem.

W mojej ocenie jeśli chodzi o wadę to lekko wysuwam barki do przodu, ale na treningu są oczywiście mega cofnięte i trzymane razem.
Gdzieś musi być problem i nie mam zamiaru się poddać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
ronie220
Badałeś się pod kontem wad postawy?
Ja tam widzę niezły bajzel i dosyć szpetny rozwój klatki.Nie wiem czy winić tutaj należy technikę......



Po zastanowieniu, wcześniej o tym nie pomyślałem.. mam mocno wystające żebra szczególnie widać jak leże (lewe bardzo) + lekko zapadnięty mostek.
Jeśli chodzi o korygowanie takiej wady to pewnie za stary koń jestem :P

Może to mieć wpływ na rozwój klatki? Należy jakoś zmienić trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Oczywiście że może to mieć wpływ na rozwój klatki.
Mimo tego że będziesz z nią walczył,ona nadal będzie wyglądała szpetnie.


Udaj się do ortopedy.Myślę że wadę da się zminimalizować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ok, podziałam coś w temacie. W samym treningu trzeba coś zmienić?, inaczej dobierać ćwiczenia czy raczej nie ma to znaczenia?

Zmieniony przez - bonku5 w dniu 2013-01-13 21:37:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe 3 dni

Następny temat

BICEPS BEZ KOKSU

WHEY premium