SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brudnopis treningowo - refleksyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55010
Szybkiego powrotu do zdrowia,;) i gratulacje dla podopiecznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dzięki. Dla ciekawskich wyniki tych Mistrzostw Europy można znaleźć tutaj: https://pl.armpower.net/event/926/ifa-european-armwrestling-championships?score 
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jemu się należą. Od armwrestlingu miał jako pomocnika jednego z najlepszych zawodników na świecie - Alex Kurdecha. A ja tylko mu podpowiadałem co może zrobić żeby poprawić ogólną siłę i wzmocnić mięśnie które biorą udział w czasie walk na rękę. Mój w tym wszystkim jest tylko mały kamyczek.
https://pl.armpower.net/gallery/463/315009/ifa-european-armwrestling-championships-2022-day-1?show


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2022-06-21 10:37:10
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3364 Napisanych postów 4363 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108302
Maly udzial, ale i tak wazny i taki sukces bardzo cieszy, gratulacje!
I powrotu do zdrowia, no slabo ze rąk teraz nie da sie robic, chociaz podobno przy naderwaniu warto ciagle ten miesien stymulowac w pelnym zakresie z jakims mikrociezarem w stylu 1-2 kg tylko jak to robic jak boli przy kazdym ruchu?


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-06-21 11:17:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie da rady. Jak prostuję rękę to mam uczucie jakbym rozrywał mięsień. Normalnie jakby go ktoś nożem ciął. Także odpada nawet uginanie i prostowanie ręki bez żadnego ciężaru.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dzisiaj byłem u ortopedy. Mam krwiaka długiego na jakieś 4 cm i w przekroju z 1 cm - stąd taki ból. Dostałem zastrzyki z kolagenu. Jak to nie pomorze to osocze bogatopłytkowe poleci. Mam jeszcze plan dorzucić do tego BPC-157 w zastrzykach i liczę że wrócę szybko do normalności. Ortopeda kazał ćwiczyć w miarę możliwości i ruszać ręką. Ciężko z tym ćwiczeniem będzie góry - ale ręką będę ruszał. Szybciej krwiak zejdzie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3364 Napisanych postów 4363 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108302
Sluchalam jakis czas temu wodyna jak opowiadal co robil po naderwaniu bicepsa, pokazywal fotki jak to wygladalo, lapa opuchnieta, spory krwiak podskorny i generalnie tk.miekkich, ale nie bylo pelnego zerwania, mowil ze najwazniejsze to ruszac miesniem w pelnym zakresie, codziennie cwiczyc dtopniowo od ilus tam repow z 1kg itd, zeby nie dopiscic do ‚poklejenia sie’, wlokien, bo potem dopiero bedzie bol jak bedzie sie chcialo to uruchomic. Chyba na insta wrzucal tez co i jak tam dzialal

Podobno nie ma dobrych dowodow ze to bpc dziala, ale badania badaniami a duzo pozytywnych opinii, napewno nie zaszkodzi i ja tez bym pewnie brala razem z tb500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Najgorsze że u mnie jest taki ból jakby mi ktoś nóż wbijał - najczęściej jak prostuję rękę. To jest taki uczucie jakbym nie mógł dalej ruszyć ręką bo coś mnie trzyma w miejscu tego uszkodzenia i boli jakby kroić ramię żywcem. Jak się krwiak trochę wchłonie to powinno być łatwiej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Coś tam trenuję. Biceps też. Doszedłem do sztangielek 3 kg i ból był taki że dałem spokój. Na klatkę dałem radę zarzucić 50 kg sztangielki, ale już 52,5 tak zabolało że nie podniosłem ich z klatki po położeniu się na ławkę. Wróciłem za to do przysiadów i na razie buduję objętość - żeby znów ten przysiad był automatyczny a nie kontrolowany. Niestety nie mogę robić nic na plecy - tu mnie najbardziej boli.

najgorzej że na posesji leży prawie 25 m drewna do pocięcia i porąbania - a tu nie ma czym, bo boli. Dostałem już drugi zastrzyk z kolagenu. Niestety zanim to się wchłonie to mięsień boli bardziej. Ortopeda sugerował żeby jeszcze 2 tygodnie za bardzo tego mięśnia nie przeciążać a później stopniowo już się ruszać.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego - plecy i pośladki priorytetem

Następny temat

Ćwiczenia w domu

WHEY premium