SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

węgle tylko około treningowo???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1683
Witam
Chciałbym nabrać suchej masy mięśniowej i przy tym spalić zbędną tkankę tłuszczową i pozbyć się wody podskórnej.
Interesuje mnie czy będzie dobrze jak węglowodany dorzucę tylko około treningowo..
dotychczas moja dieta była bogata w białka z różnych pochodzeń takich jak : chude mięso, wołowina, jajka, ryba, mleko 0,5 % bez laktozy (do białka )
makroskładniki też były zdrowe : owsianka, chleb razowy, makarony durum, kasza, ryż...
tłuszczę : masło orzechowe 99,9 % orzechów, oliwa, różne nasiona
Chciałbym swoją dietę zostawić taka jaka jest tylko wyrzucić z niej węglowodany podczas dnia i jeść je w porach około treningowych
Pracuję na budowie 10h dziennie a później robię trening.. Czy jak zrezygnuje ze śniadania bogatego w zdrowe makroskładniki i z rana będę pił bcaa to organizm będzie szukał paliwa i zacznie zbijać tłuszcz? bo jestem przekonany, że tak będzie, ale nie pewny.
Kolejnym pytaniem jest czy do pory posiłku przed treningowego będzie dobrze jeść nadal tę 200 gram białka i zdrowe tłuszcze a pomiędzy posiłkami dorzucać hydrolizowane aminokwasy wołowe które nadal w pracy będą chronić moje mięśnie przed ich rozpadem dodam, że jestem na środkach androgenno anabolicznych o krótkich estrach które pomagają mnie "wyciąć" szczerze mówiąc nigdy nie zajmowałem się redukcją przy środkach ponieważ trzymałem dietę która nie pozwalała mi się zalać a wyglądała tak kalorii 2800 : b: 225, ww : 430, : tł : 80 przy 83 kg wagi.. byłem bardzo zadowolony, ale chciałbym być bardzo wycięty. Dojde do sedna sprawy i zadam najważniejsze pytanie o które mi się rozchodzi.. Czy przy 250g ww przy wadze 84 kg jestem w stanie na SAA wycinać się i budować suchy mięsień.. i czy gdy napije się bcaa na czczo to organizm nie będzie pobierał Energi z mięśni tylko zajmie się tkanką
wiem, że masa nie idzie z redukcją w parzę ale jestem gotowy podbijać bądź zbijać kalorie..
Pozdrawiam Michał

Zmieniony przez - Netskyy w dniu 2014-07-19 07:59:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Może jeszcze być chciał nabrać siły i wytrzymałości organizmu? Zastanów się nad jednym, realnym w osiągnięciu celem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1683
Może i źle formułowałem te zdania byś mnie zrozumiał, ale było raniutko..
Chce zrobić redukcje bez utraty masy mięśniowej i robić nadwyżki kalorii tak by utrzymywało się to pieknie.. a czy jak bcaa pije na czczo to od godziny 7-11 przez te 4h organizm będzie zjadał tkanke tłuszczową? bo mieśnie wtedy beda miały ochrone a przerwe mam o 11 a w przerwach w pracy jem posilki bialkowe i tłuszcze a wegle dopiero okolo treningowo to czy będzie dobrze? nie robiłem nigdy redukcji a nie chce tracić masy mięśniowej nie chce przytyć 5kg na redukcji ale nie chce by spadło nic z mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Wiara w to, ze BCAA gwarantuje zahamowanie katabolizmu jest trochę nawina. Suplementacja BCAA ma wpływ pomocniczy. Jeśli w trakcie redukcji chciałbyś dać stałą nadwyżkę kcal - to raczje fatu nie spalisz. Przy nadwyżce raczje będziesz zwiększać masę ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1683
Nie chodzi tu u stała nadwyżkę.. chciałbym nią manipulować a tak jak pisałem nigdy redukcją się nie zajmowałem co najwyżej większą intensywnością treningów i cardio, ale niestety teraz muszę tylko dietą i również robić aero tylko, że nie takie jak mogłem gdy do pracy nie chodziłem.
Jak zachamować odpowiednio katabolizm z rana i trzymać się kcal do redu?
Rano posiłek przed pracą owies, zurawina/rodzynki i tluszcze np orzechy
w ciagu dnia bialko bez wegli tylko ewentualnie tluszcze i dopiero przed treningiem i po wegle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Musiałbyś rozpisać swój pomysł na przykłądach i liczbach, typu - zapotrzebowanie XXXD, spożycie w DT yyyy, w DNT zzzz, załżenia takei i takie, chcę osiągnać to i to...

bo trudno jest zrozumieć o co tak naprawdęCi chodszi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pestki słonecznika prażone

Następny temat

Ocena diety proszę pomuszcie co jest źle

WHEY premium