SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brudnopis treningowo - refleksyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
To musimy kiedyś się zgadać na trening. A przy okazji ładny region to można pozwiedzać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731


bardzo ciekawy wywiad a propos obecnych czasów
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Jak ktoś oglądał The Last Dance to ten film też obejrzy z przyjemnością:

1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Słuchaj ja chętnie sie przejade w te piekne rejony .
Ale draząc temat wiosłowania jednorącz dotarłem do goscia który pokazał mi 80kg x 6 przy wadze ciała prawie 100kg.
W martwym ciagu ma rekord 275kg w klasyku i 282,5 w sumo.
Powiem szczerze że dziwi mnie fakt ze moderator w swoim forum nie umieszcza filmów
A no i oczywiście sam próbowałem z jego sztangielką ale 80kg z dłoni mi wypadało udało mi sie jedynie 6x wykonać z 50kg


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-05-24 07:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
wycwiel
Słuchaj ja chętnie sie przejade w te piekne rejony .
Ale draząc temat wiosłowania jednorącz dotarłem do goscia który pokazał mi 80kg x 6 przy wadze ciała prawie 100kg.
W martwym ciagu ma rekord 275kg w klasyku i 282,5 w sumo.
Powiem szczerze że dziwi mnie fakt ze moderator w swoim forum nie umieszcza filmów
A no i oczywiście sam próbowałem z jego sztangielką ale 80kg z dłoni mi wypadało udało mi sie jedynie 6x wykonać z 50kg



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2020-05-24 07:01:33


To jak się będziesz wybierał - daj znać ciut wcześniej żebym akurat nie był gdzieś poza miastem.

Do takich ciężarów na sztangielce używa się pasków - bo w tym ćwiczeniu nie chodzi o trenowanie siły chwytu a o trenowanie mięśni grzbietu.

Co do filmów i Twojego zdziwienia. Twoje prawo dziwić się czemukolwiek chcesz. A moje dbać o moją prywatność.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Polecam bardzo fajny kanał z materiałami z igrzysk olimpijskich. Mozna sobie powspominać i przypomnieć najciekawsze sportowe wydarzenia Igrzysk: https://www.youtube.com/channel/UCTl3QQTvqHFjurroKxexy2Q 

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
nightingal
Polecam bardzo fajny kanał z materiałami z igrzysk olimpijskich. Mozna sobie powspominać i przypomnieć najciekawsze sportowe wydarzenia Igrzysk: https://www.youtube.com/channel/UCTl3QQTvqHFjurroKxexy2Q

Ciekawe kiedy to wszystko wróci do normy i kiedy rzeczywiście się odbędą, za rok, czy może wcale

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Myślę, że odbędą się za rok,. To straszne pieniądze żeby przygotować wszystkie obiekty - coś się musi zwrócić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Paski no tak przypuszczałem że wchodzą w grę.
Szukałem w internecie może nie umiejętnie bo nie znalazłem filmu z wykonaniem większym jak z 75kg.
Może warto by było upamiętnić filmikiem?
A podejście do prywatności dla mnie trochę dziwne .
A może sam powinienem przystopować z wstawianiem tu filmów
Dobra temat zamkniety nie zawracam głowy a odwiedziny owszem ale może przy okazji zawodów ( WW jesli takie będą robione ) także Ty daj info ciut wcześniej najlepiej tu na forum w dziale Aktualności - Sporty Siłowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
To dopiero gdzieś pewnie po wakacjach będę miał wyciskanie wielokrotne - no chyba, że coś się zmieni. Dam znać. Jak już uwolnią świat od tych wszystkich kagańców, to będziemy myśleć nad nowym kalendarzem imprez. Od groma ich już odwołaliśmy i nie wiadomo ile jeszcze ich wypadnie.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-05-24 21:28:28

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego - plecy i pośladki priorytetem

Następny temat

Ćwiczenia w domu

WHEY premium